Aktualności

Kulki analne są gadżetem erotycznym przeznaczonym do stymulacji odbytu i ciekawie urozmaicają grę wstępną i klasyczny seks. Kulki waginalne a analne różnią się przede wszystkim wielkością, gdyż te do odbytu są nieco mniejsze. Odbyt jest bardzo unerwioną częścią ciała, a pobudzenie go daje możliwość osiągnięcia doznań, których nie da się osiągnąć w żaden inny sposób. Kulki analne są więc gadżetem otwierającym drzwi do nowych, lepszych i mocniejszych doznań seksualnych. Co to kulki analne? Kulki analne- jak używać? Sprawdź poniżej.

Do czego służą kulki analne? 

Dużą popularnością wśród kobiet cieszą się waginalne kulki gejszy, a co to są kulki analne? Są one gadżetem erotycznym, który może zapewnić wiele rozkoszy, ale przeznaczony jest przede wszystkim do ćwiczeń, a tym samym do wzmocnienia mięśni Kegla u mężczyzn. Kulki analne a prostata, czy rozmiar ma znaczenie? Owszem, im są one dłuższe, tym lepiej stymulują gruczoł prostaty. Kulki analne są więc popularnym akcesorium erotycznym, które składa się z kilku połączony ze sobą kulek, niekiedy o różnej wielkości. Kulki analne stymulują odbyt poprzez ich wsuwanie, a następnie wyjmowanie z szybkością, która dopasowana jest do preferencji osoby używającej. Kulki analne mogą być używane nie tylko przez mężczyzn, ale także przez kobiety w celu urozmaicenia doznań seksualnych i spotęgowania przyjemności wynikającej z seksu analnego. Zarówno kulki, korki i koraliki analne są gadżetami przygotowującymi ciało do seksu analnego. Po włożeniu ich w odbyt, zmuszają one go do ćwiczeń mięśni, a co za tym idzie, przygotowują do przyjęcia członka. Do czego służą kulki analne? Są one także gadżetem, który pozwala na osiąganie nowych, mocniejszych i ciekawszych doznań w łóżku. Są one szczególnie polecane parom, które dotychczas nie uprawiały seksu analnego z powodu obaw partnerki, która czuje strach i niechęć przed tego typu zbliżeniami- z tym gadżetem będzie jej łatwiej i z pewnością pokocha zbliżenia analne.

Jaka jest różnica pomiędzy kulkami gejszy a kulkami analnymi? 

Kulki analne są odpowiednikiem kulek gejszy (waginalnych), zdecydowanie różnią się one jednak budową, rozmiarem, a także miejscem, do którego są przeznaczone. Kulki gejszy są gadżetem erotycznym idealnym do ćwiczeń dla Pań- niezwykle przydatne są zwłaszcza po porodzie, ponieważ ich działanie może przywrócić drogi rodne do pierwotnej elastyczności. Kulki analne, tak samo jak korki analne, mogą być używane także przez mężczyzn. Kulki gejszy a kulki analne- mimo iż różnica wydaje się być duża, to oba te gadżety łączy jednak zapewnianie maksimum przyjemności i rozkoszy w życiu seksualnym.

Jak używać kulek analnych? Porady dla początkujących

Seks analny jest zbliżeniem przeznaczonym dla osób dojrzałych i odpowiedzialnych, mogą go uprawiać pary homoseksualne, jak i hetero, jednak do tego potrzebne jest odpowiednie przygotowanie, delikatność i wyobraźnia. Odbyt jest bardzo wrażliwym miejscem, dlatego od wszelkich pieszczot analnych wymaga się szczególnej uważności i ostrożności. Jak używać kulek analnych? Na początku warto jest nałożyć na zabawkę oraz na odbyt warstwę dobrego lubrykantu- najlepiej na bazie wody. Po tej czynności można przejść do powolnego aplikowania kulek i wsuwania bez pośpiechu jednej po drugiej do odbytu. Jak wkładać kulki analne? Tak, by sprawiało to przyjemność, a nie dyskomfort, zatem należy zwrócić uwagę na reakcje osoby, której się je aplikuje, jeśli robi się to samemu sobie, to doskonale będziesz wiedzieć co czujesz- jeśli pojawi się uczucie bólu, to zwolnij. Co dalej? Co dają kulki analne? Kulki analne zapewniają mocny, intensywny orgazm. Po ich wsunięciu do odbytu można je tam zostawić na jakiś czas, a swą uwagę skierować na inne pieszczoty. Jak wyjąć kulki analne? Można to zrobić od razu obserwując reakcje partnera lub partnerki. Kulki analne na początek powinno się wyciągać z odbytu powoli. Dopiero po oswojeniu się z tą zabawką, można przejść do bardziej intensywnych i sztywnych ruchów. Do zabaw analnych świetnie nadaje się także dildo analne. By jego użytkowanie sprawiło maksimum przyjemności, warto jest dowiedzieć się, jak używać dildo.

Gdzie kupić dobre kulki analne?

Kulki analne to gadżet erotyczny do stymulacji odbytu. Każdy początek seksu jest miły, dlatego ważne jest to, by zaspakajać swoje wszelkie potrzeby używając zabawek do seksu analnego, miedzy innymi kulek analnych. Do tego celu doskonale nadaje się także dildo analne. Ważne jest, by seks analny zacząć spokojnie, a zabawki wkładać powoli. Kulki analne zapewniają przyjemne uczucie wypełnienia. Wrażenia, jakie zapewnia zabawa z kulkami analnymi, są niezastąpione. Dla wielu osób niezwykle ważna jest dyskrecja, dlatego najlepszą odpowiedzią na pytanie ,,Kulki analne- gdzie kupić?’’, jest seks shop Veneria. Zakupy online to nie tylko zapewnienie dyskrecji, ale także olbrzymi wybór, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Gadżety erotyczne, które można zakupić w seks shopie, są wykonane z materiałów dobrej jakości- pamiętajmy, że są to przedmioty, które wkłada się ,,do środka’’, dlatego nie należy kupować ich w nieznanych sklepach, wręcz spod ,,ciemnej gwiazdy”.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć