Pokaż/Ukryj więcej opcji

Dyskretna paczka

Dyskretna paczka

100%
anonimowości

Tunele analne

Tunel analny jest niczym innym, jak obowiązkową zabawką, która powinna znaleźć się w szafce nocnej każdego, kto uwielbia mocne wrażenia i seks analny. Korek tunel analny to, jak sama nazwa wskazuje, gadżet erotyczny przypominający swym wyglądem tunel do użytku doodbytniczego. Bez owijania w bawełnę, możesz go sobie wsadzić w pupę analogicznie jak korki analne. Tunele analne wymagają jednak sporej dozy wyobraźni, a także doświadczenia.

Tunele doodbytnicze: spróbuj czegoś nowego

Koraliki analne i tunele analne to gadżety erotyczne, które zostały stworzone do zabaw analnych. Tunele mają szerokie nóżki, które wyraźnie rozciągają anusa. Posiadają one także sporą dziurę na przestrzał, co sprawia, że odbyt jest cały czas otwarty. Wtedy można uwolnić swoje wodze fantazji, ponieważ do takiego otwartego odbytu możesz włożyć różnorodne przedmioty, jak np. zabawki do BDSM, wibratory czy dildo. Umożliwiają one również robienie wlewek i służą do pokazywania dominacji. Do użytkowania tuneli analnych potrzebna jest wyobraźnia, a także doświadczenie, ale zabawy z nimi odwdzięczą się mocnymi wrażeniami fizycznymi i orgazmem analnym. Dzięki tunelom analnym Twoja dziurka otworzy się bardzo szeroko, co pozwoli Twojemu partnerowi na zajrzenie do środka –- to na pewno go podnieci i rozbudza jego wyobraźnię. Są to zabawki erotyczne, które pozwalają na odkrywanie zupełnie nowych części partnera, poprzez możliwość zajrzenia w głąb jego odbytu. Koniecznie użyj tunelu analnego, jeśli chcesz wnieść swoją grę analną na wyższy poziom. Kolekcja tych gadżetów erotycznych jest najlepsza dla wysokiego podniecenia analnego i zabaw tego typu.

Tunel analny w sklepie z zabawkami erotycznymi: koniecznie odwiedź seks shop Veneria.pl!

Seks analny daje przyjemność, która jest wynikiem stymulacji lub penetracji odbytu. Dlaczego jest on tak przyjemny? Otóż w odbycie znajduje się dużo zakończeń nerwowych, których odpowiednie pobudzenie może doprowadzić do gwałtownego, intensywnego orgazmu. W trakcie seksu i zabaw analnych można rozpieszczać anusa ustami lub przy pomocy zabawek erotycznych, które są specjalnie do tego celu przeznaczone. Do zabaw analnych zaprojektowano zabawki erotyczne, takie jak np. kulki analne czy tunel doodbytniczy. Seks tunel analny stworzony jest dla wszystkich miłośników seksu analnego. Tunel analny xxl jest analnym dziełem sztuki, które ma bardzo szeroki zakres zastosowań – przekonaj się! Korek analny tunel jest gadżetem, którego można używać podczas stosunku dla przyjemności, ale także dla zachowania higieny. Po jego zaaplikowaniu można wlać ciepłą wodę. Tunel analny, który jest dostępny w sklepie, posiada otwór, który po włożeniu znajduje się wewnątrz anusa. Umożliwia to wykorzystanie do zabawy wibratorów, palców i penisa – wówczas uczucie po włożeniu będzie nieco inne, ale w każdym przypadku przyjemne. Tunel analny ma bardzo pozytywne opinie wśród fanów analnych doznań. Pozwala on na łatwe aplikowanie różnego rodzaju lubrykantów i płynów, jak np. sztucznej spermy. Tunel analny pozwala na wkroczenie w zupełnie inny wymiar przyjemności i zabaw erotycznych.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć