Dyskretna paczka

Dyskretna paczka

100%
anonimowości

Erotyczne kneble do ust sposobem na cichy orgazm

W dzisiejszych czasach, coraz popularniejszym sposobem na erotyczne uciechy jest BDSM, czyli rodzaj seksu polegający na zasadzie dominacji i uległości partnerów. Jest to zakres erotycznych działań, w ramach którego kochankowie stosują rytuały związane z przyznawaniem kar, nagród oraz praktykowaniem swego rodzaju seksualnej niewoli, prowadzących do  podniecenia i zaspokojenia seksualnego. Podstawowym elementem takich zabaw jest wiązanie rąk i nóg, przywiązywanie uległej osoby do elementów wyposażenia meblowego (meble, stoły, krzesła, poręcze schodów), oraz kneblowanie ust, tak, aby bierny partner nie mógł wydawać z siebie dźwięków, świadczących o przeżywanej rozkoszy. Aby zbliżenie przebiegało w ciszy, należy zaopatrzyć się w przeznaczone do tego erotyczne gadżety BDSM, w tym szczególnie w kneble do ust, które unieruchomią szczękę i utrudnią piski, czy jęki osoby odgrywającej rolę uległej. 

Tradycyjny knebel do buzi dla początkujących.

Knebel do ust w wersji podstawowej, to uprząż, w postaci paska, sznurka lub ozdobnej wstążki, zawierająca piłeczkę/kulkę, którą docelowo zamontować należy, wkładając w usta osoby biernej podczas danego zbliżenia. Prosty model ów zabawki posiada dodatkowe otwory w kulce, dzięki czemu oddychanie przebiega bez szwanków i utrudnień. Nieco bardziej rozbudowana wersja produktu może być wzbogacona o metalowe zaciski na sutki, współgrające z ruchami głowy - w momencie odchylenia szyi i głowy w tył, sutki zostają automatycznie szarpnięte i pobudzone do działania. Jeśli knebel zawierający piłeczkę jest niewystarczający, należy zaopatrzyć się w taki, który zamiast niej będzie miał dołączony sztuczny penis, w pełni penetrujący jamę ustną osoby uległej. Większość knebli erotycznych posiada w zestawie dodatkowe kajdanki erotyczne, które pozwalają na skrępowanie partnera poprzez przywiązanie np. rąk do ramy łózka, co jeszcze bardziej ogranicza swobodę ruchów ciała i potęguje doznania.

Knebel na usta gwarantujący nowe doznania.

O wiele bardziej zawansowanym sprzętem, umożliwiającym niebywałe uniesienia jest knebel do seksu, który zamiast piłki zamykającej usta posiada otwór, rozszerzający usta. Ten rodzaj seksualnego rozwieracza zapewnia, iż jama ustna pozostanie szeroko otwarta przez cały czas trwania igraszek. Umożliwia on takie skrępowanie partnerki, że będzie odczuwała utrudnienia nawet w przełykaniu śliny, a z jej gardła wydobędzie się ewentualnie delikatne pojękiwanie. Tak przygotowane rozwarcie pozwala na głęboką penetrację buzi i skorzystanie z dogodności, jakie niesie ze sobą tzw. głębokie gardło, pożądane w trakcie seksu oralnego. Jest to forma seksu dla odważnych, na którą zgoda wyrażona winna zostać obopólnie. Ów knebel do penetracji, wykonany jest najczęściej z metalu, a towarzysząca mu uprząż to skórzany pasek, z możliwością szczegółowej regulacji. Zaskakującym rozwiązaniem będzie też knebel BDSM, zawierający w zastępstwie za tradycyjną piłkę, podwójne dildo. Dzięki niemu, osoba uległa, która postanowi go założyć jednocześnie będzie mieć penetrowaną buzię i będzie w stanie penetrować partnera - wykorzystywany jest najczęściej przez kobiety, które mając mniejszą wersję fallusa w ustach, mogą jego drugą stroną penetrować odbyt partnera i dogłębnie zająć się masażem jego prostaty.

Knebel BDSM dla najbardziej uległych.

Dla największych fanów BDSM, dla których tenże rodzaj seksu jest rutyną i ulubioną opcją zaspokojenia, poleca się knebel maska, który dodatkowo zakryje twarz penetrowanej osoby, wprowadzając nutkę tajemniczości i umożliwiając zabawę w odgrywanie ról. Dobrym rozwiązaniem będzie też, knebel erotyczny, który posiada uprzęże BDSM, umożliwiające związanie ze sobą nadgarstków i kostek u stóp. Pozwala on na nienaturalne wygięcie ciała osoby uległej, przez co wybór odpowiedniej pozycji staje się dodatkowym wyzwaniem, a podrażnione części ciała wręcz domagają się o szczytowanie. Najbardziej hardkorowym kneblem, jest ten, którego klamry mocowane na sutkach sterować można przy pomocy pilota, czy aplikacji w telefonie. To ekstremalna wersja seksu BDSM opierająca się na impulsach elektromagnetycznych, które rażą ciało, a prąd muskając piersi przeszywa cały organizm. Bondage knebel, sterowany pilotem, w którym można regulować natężenie prądu i moc, jaka ma popieścić sutki jest zabawką, przeznaczoną dla prawdziwych miłośników BDSM i osób perwersyjnych, które zaznajomiły się szczegółowo z ideą takowych uciech i wiedzą kiedy należy przestać.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć