Clear filters
Dyskretna paczka

Dyskretna paczka

100%
anonimowości

Wibratory dla par

Adrien Lastic Mr.HOOK+LRS...

Kolor: Fioletowy

Materiał: Silikon

Wodoodporny: Tak

Wibracje: Tak

Sterownie: Pilot bezprzewodowy

Ilość trybów: 10

Zasilanie: Akumulator

Długość całkowita: 12,0 cm

Średnica zewnętrzna: 2,1 cm

Cena 266,97 zł

Udane pożycie intymne dla wielu par jest niezwykle ważne. Trudno się temu dziwić, jest podstawą do budowania związku i relacji. Często jednak zdarza się tak, że do sypialni wkrada się rutyna, wtedy należy urozmaicić swoje pożycie seksualne zabawami erotycznymi. Ciekawym sposobem na to, jest wykorzystanie w łóżku gadżetów erotycznych. Ciekawe jest to, że w ofercie tego typu produktów, znaleźć można takie, które umożliwiają czerpanie przyjemności obydwojgu partnerom na raz. Wibrator dla par jest niezwykle interesującą pozycją, z którą warto się zapoznać, by poznać potencjał tego erotycznego gadżetu.

Wibratory dla dwojga: czym są i jak ich używać?

Wibratory dla dwojga są niewielkimi gadżetami erotycznymi, które są zaprojektowane w taki sposób, aby mogły z nich korzystać jednocześnie dwie osoby podczas klasycznego stosunku i nie tylko. Jeśli chodzi o wibrator dla dwojga, to w jego użytkowaniu ogranicza nas jedynie nasza własna fantazja. Wibrator dla par może być więc użyty w trakcie stosunku waginalnego tak, by jego jedna część mogła stymulować ściankę pochwy i penisa, a druga mogła zająć się stymulacją łechtaczki. Wibratory dla par mogą być także wykorzystane do stymulacji odbytu i pochwy. Wibratory erotyczne dla par mogą być zastosowane podobnie jak pierścień erekcyjny, który jednocześnie dba o stymulację penisa i łechtaczki. Niezależnie od tego, do jakiego rodzaju zabaw i pieszczot chcesz wykorzystać wibrator dla pary, musisz pamiętać o tym, aby zastosować lubrykant, który pozwoli na bezpiecznie używanie tego urządzenia. Po skończonej erotycznej zabawie wibrator dla dwojga wystarczy umyć pod ciepłą, bieżącą wodą i użyć mydła – czysty, będzie gotowy, aby skorzystać z niego ponownie.

Wibratory analne dla par: co warto o nich wiedzieć?

Wibratory analne dla par są doskonałymi zabawkami erotycznymi dla osób pragnących zapewnić sobie nieco intensywniejsze doznania. Wibrator dla par analno-waginalny jest świetną ucieczką przed rutyną, a także nudą jaka może pojawić się w łóżku zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Doznania wynikające ze stymulacji, którą zapewnia wibrator analny dla par, różnią się dla kobiet i dla mężczyzn. Wibrator analny dla par zapewnia mężczyznom taką przyjemność, której nie są w stanie osiągać poprzez masaż penisa. Z kolei kobietom dodatkowa stymulacja zapewnia zwiększenie czerpania przyjemności z seksu, dlatego że pochwa, na skutek działania stymulacji, staje się ciaśniejsza. Wibrator analny dla par pozwoli Wam przede wszystkim na naukę delikatnego podejścia do seksu analnego, a także zapewni bezpieczeństwo, podczas gdy penis będzie penetrował anusa. Czy w stosunku z użyciem wibratora analnego dla dwojga, należy stosować się do ograniczeń? W zasadzie nie, ale dobre jest stosowanie przerw podczas praktykowania stymulacji analnej po to, by delikatna skóra znajdująca się wokół odbytu, a także mięśnie miały chwilę na odpoczynek i regenerację. Wibratory w różnej formie powinny znaleźć się w każdej sypialni. Idealną propozycją się wibratory łechtaczkowe , z których powinny skorzystać kobiety chcące doświadczyć intensywnych doznań.

Wibrator dla par na pilota: idealna zabawka erotyczna

Wibrator dla par nie jest gadżetem przeznaczonym tylko i wyłącznie dla młodych par. Do życia erotycznego można go wprowadzić praktycznie w każdym momencie. By korzystanie z takiego gadżetu erotycznego było łatwiejsze, a zmiana trybów wibracji nie prowadziła do konieczności przerwania stosunku, warto wybrać wibratory na pilota. Te zdalnie sterowane wibratory dla dwojga, pozwalają cieszyć się ich użytkowaniem bez konieczności użycia rąk. Jeśli chcesz do swojego życia erotycznego wprowadzić zabawkę erotyczną, doskonałym wyborem będzie wibrator dla par na pilota. Zaletą takiego modelu jest przede wszystkim ożywienie fantazji. Twój partner będzie mógł sterować tym urządzeniem, podczas gdy Ty będziesz cieszyć się cudownym uczuciem rozkoszy.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć