Dyskretna paczka

Dyskretna paczka

100%
anonimowości

Strap-on: dilda na pasku

Strapon, mówiąc jaśniej to dildo na pasku - jest świetnym urozmaiceniem dla par w łóżku bez względu na wiek. Dlaczego? Przede wszystkim przerywa zaistniałą monotonię i może być używany bezpośrednio w stronę mężczyzny, jak i kobiety. Czym jest strapon? Jest to swego rodzaju pas z dildo zakładany w miejscu bielizny za pomocą specjalnych pasów. Sztuczny penis z pasem charakteryzuje się możliwością dominacji w łóżku przez kobietę.

Strap On: Rodzaje

Rodzaj dilda, które będzie zastosowane w strapon może być różne. Dodatkowo cała zabawka może być wyposażona w strapon z wytryskiem, który imituje męski orgazm w sposób bardzo naturalny. Strap on, może być elastyczny, sztywny dosłownie taki, jaki chcemy. Wybór jest nieograniczony. Jakie są rodzaje straponów?

 • strap on z wibracjami,
 • strapon z wytryskiem,
 • mały strapon,
 • plus size strap on (strap on xxl),
 • strapon analny,
 • strapon 20 cm,
 • strapon 30 cm.

Dildo na uprzęży może być również zastąpione bezpośrednio takim akcesorium jak masażery erotyczne.

Pas, uprząż strap on - z czego się składa strapon?

Sztuczne penisy na pasku składają się przede wszystkim z 3 części (można je kupić oddzielnie lub razem). Pierwszy i najważniejszy element to pas dildo. To właśnie dzięki niemu jest możliwe utrzymanie całego wyposażenia we właściwej pozycji. Majtki strapon są utrzymywane również przez uprząż, która wzmacnia całą konstrukcję i pozwala na swobodne ruchy w trakcie stosunku. Dilda zamontowane bezpośrednio na pasku mogą być zastąpione różnymi akcesoriami. Pierwszymi, najczęściej wybieranymi urozmaiceniami są wibratory - czyli strapon z wibracjami. Są one szczególnie przyjemne w zastosowaniu ze względu na możliwość włączenia wibracji, które potęgują przyjemności. Sztuczny penis proteza to bardzo dobre rozwiązanie dla par, znudzonych dotychczasowymi doświadczeniami łóżkowymi. Założenie całego zestawu sztuczny penis pas jest bardzo proste i najczęściej z produktem otrzymujemy również stosowną instrukcję. 

Majtki z dildo - zastosowanie

Uprząż strapon można używać z różnymi innymi akcesoriami takimi jak korki analne. Zakup protezy i strap-on wraz z korkami analnymi jest bardzo częsty, ze względu na jeszcze większą przyjemność, jaką można otrzymać, łącząc te dwa akcesoria. Protezy i strap-on stosuje się w celu zaspokojenia drugiej osoby niezależnie od płci i rodzaju seksu. Dildo na pasku szczególnie sprawdza się w seksie dwóch kobiet. Podsumowując, dildo na pasku jest przeznaczone dla wszystkich chcących eksplorować nowe i nieznane dotychczas sfery swojego ciała. 

Strapon analny - jak używać?

W szczególności nie należy się bać bez względu na płeć. Dlaczego? Przede wszystkim strapon latex jest w pełni bezpieczny dla kobiet i mężczyzn. Jak używać w przypadku mężczyzn? Warto pamiętać, że penetracja analna w przypadku mężczyzn również może być wysoce przyjemna. Dlaczego? Ze względu na to, że posiadają oni punkt G w odbycie, czyli prostatę która za pomocą strap on analny jest stale stymulowany, co finalnie doprowadza mężczyznę do orgazmu. W przypadku kobiet, w grę wchodzą wszystkie rodzaje seksu za pomocą tego urządzenia, analny, oralny i waginalny. Strapon jest w pełni bezpieczny dla wszystkich! Za pomocą strap-on można wprowadzić różne elementy. Dla przykładu może to być:

 • Odgrywanie różnych scen - seks z pielęgniarką, która zapewnia przyjemność swojemu pacjentowi, za pomocą strap on dildo.
 • Gra wstępna z partnerem/partnerką w klimacie BDSM gdzie jedno jest w roli osoby dominującej, a druga uległej.
 • Sprawdzanie różnych, nowych pozycji seksualnych za pomocą nowej zabawki
 • Doświadczanie i odkrywanie nowych sfer ciała partnera/partnerki ze sztuczny penis na uprzezy

Jeżeli więc lubicie oboje doświadczać, eksplorować, poznawać nowe rzeczy i chcecie zapewnić sobie dodatkowe doznania, które doprowadzają do najlepszych orgazmów, jakie mogą być to protezy strap on są zdecydowanie dla was.

Sztuczny penis na pasku - gdzie nabyć?

Strap on sklep - tego typu akcesoria i zabawki można otrzymać w sex-shopie. Są one dostępne w różnych wersjach. Najczęściej spotykane sztuczne penisy z majtkami to te w rozmiarach standardowych. W ofercie strap on sklep jest bardzo wiele, różnego rozmiaru penisów, uprzęży i pasów. Dodatkowo sztuczny członek na pasku może być spotkany w różnej kolorystyce i z różnymi funkcjami (no. strapon czarny). Sztuczny penis na pasie nie jest drogim akcesorium. Sztuczne penisy na pasku można otrzymać również w różnej kolorystyce i samego paska i uprzęży.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć