Dyskretna paczka

Dyskretna paczka

100%
anonimowości

Klamerki na sutki

Lubisz pejcze, a zabawy w klimacie BDSM Cię kręcą? W Twojej nocnej szafce koniecznie  więc muszą znaleźć się klamerki na sutki, dzięki którym doświadczysz nowych, lepszych doznań w sypialni. Zaciski na sutki pozwolą Ci wejść do nowego wymiaru stymulacji wrażliwych miejsc i z pewnością urozmaicą pieszczoty podczas gry wstępnej. Klipsy na sutki to gadżet, który działa na wyobraźnię i na pewno rozpali Twojego partnera.

Zaciski na sutki- spróbuj nowych, mocniejszych doznań

Zaciski na sutki są dodatkiem erotycznym, który pozwoli Ci na uzyskanie głębokich wrażeń podczas pieszczot. Zaciski na sutki BDSM z pewnością dostarczą Ci nowych, silnych i mocnych bodźców podczas stosunku seksualnego. Dodatkowo zaciski do sutków mogą służyć jako biżuteria. Ten dodatek erotyczny doskonale sprawdzi się dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Zakłada się je delikatnie bezpośrednio na sterczące sutki. Zablokują one dopływ krwi, co sprawi, że poczujesz delikatne pieczenie, które zapewni Ci głęboką rozkosz. Zaciski na sutki z wibracjami przeniosą Cię do świata błogiej przyjemności i z pewnością wzmocnią Twoją pewność siebie. Rozpalisz nimi ogień w sypialni. Możesz ich używać podczas gry wstępnej i w trakcie stosunku, ale także podczas wykonywania zwykłych, codziennych obowiązków. Tak jak korki analne jest to gadżet, który jest niewidoczny pod ubraniem i może sprawić Ci przyjemność nawet podczas zakupów. 

Klipsy na sutki- urozmaicenie życia seksualnego 

Akcesoria do BDSM powstały po to, by urozmaicać sobie życie erotyczne. W tym samym celu stworzone są między innymi klipsy do sutków- dzięki nim zyskasz doskonałą okazję do sprawienia sobie przyjemnego bólu i przy okazji sprawdzenia jego progu. Klipsy na sutki BDSM są seksownym dodatkiem dla wszystkich fanów tego typu zabaw. Jest to gadżet erotyczny, dzięki któremu będziesz mogła poznać swoje ciało, swój próg bólu, a także upewnisz się w tym, czy ból w towarzystwie podniecenia zapewnia Ci seksualną rozkosz. W zależności od własnych upodobań i pragnień wybierz takie klipsy na sutki, które sprostają wszystkim Twoim oczekiwaniom. Pragniesz czerpać przyjemność w trakcie spaceru lub oglądania swojego ulubionego serialu? Postaw wówczas na tradycyjne klipsy na sutki, które nie posiadają łańcuszka- ten mógłby haczyć o Twoje ubranie. Jeśli lubisz mocne zabawy BDSM, ból doprowadza Cię do orgazmu i dodatkowo chcesz zaskoczyć swojego partnera lub partnerkę, to wybierz klipsy na sutki z łańcuszkiem. Ten wybór z pewnością zwali z nóg Twoją drugą połówkę, która nie będzie mogła oderwać od Ciebie wzroku.

Klamy na sutki- nowy wymiar erotycznej przyjemności 

Piersi są piękne same w sobie i należą do stref erogennych, które znajdują się na ciele kobiet oraz mężczyzn. Wszelkie bodźce dotykowe bardzo mocno oddziałują na sutki, więc grzechem byłoby nie wykorzystać ich potencjału. Klamy na sutki, a w szczególności klamerki na sutki z wibracjami pozwalają na pieszczenie tej niezwykle wrażliwej strefy erogennej, potęgując tym samym narastające podniecenie. Klamerki do sutków dostępne są w różnorodnych modelach i rodzajach, co sprawia, że ten gadżet nie tylko wpływa na doznania, ale pełni także funkcję prowokacyjnej biżuterii. Ściskanie, gryzienie, a także całowanie Twoich sutków jest dla Ciebie źródłem przyjemności? Klamry do sutków spotęgują te doznania i uczynią Twój seks jeszcze bardziej namiętnym. Klamerki na sutki i waginę są wybuchową mieszanką pieszczot i bólu, która działa na ciało rozpalająco i podniecająco. Klamerki na sutki z dzwoneczkami, klamerki drewniane na sutki czy klamerki na sutki z łańcuszkiem intensywnie będą działać na Twoje twarde i nabrzmiałe sutki. Jeśli do zabawy dodatkowo wykorzystasz kneble, to mocny orgazm gwarantowany.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć