Dyskretna paczka

Dyskretna paczka

100%
anonimowości

Kulki analne

Kulki gejszy, to gadżet erotyczny, który pierwotnie przeznaczony był do użytku dla kobiet, a jego ideą był trening mięśni Kegla (mięsnie dna miednicy), odpowiedzialnych za łatwiejszy poród i utrzymanie narządów rodnych w dobrej kondycji oraz niezmienionej formie. Kulki analne dla kobiet należy umieścić w pochwie w taki sam sposób, w jaki aplikuje się tampon, a w przypadku problemów z jej umiejscowieniem, można wspomóc się lubrykatnem, bądź zwykłą dziecięcą oliwką. Podczas wykonywania codziennych aktywności i wprawieniu krocza w ruch, odczuwalne będzie przemieszczanie się kulek we wnętrzu pochwy, co spowoduje stopniowe zaciskanie się mięśni kegla i powiadomi o zbliżającej się przyjemności i nadchodzącym wielkimi krokami orgazmie.

Seven Creations HEAVY METAL...

Kolor: Srebrne

Materiał: ABS

Ilość kulek: 2

Wodoodporny: Tak

Wibracje: Nie

Długość całkowita: 26,0 cm

Średnica kulki: 3,0 cm

Cena 57,12 zł

Pipedream DELUXE VIBRO...

Kolor: Czarny

Materiał: ABS

Ilość kulek: 4

Wodoodporny: Tak

Wibracje: Nie

Średnica kulki: 3,0 cm

Cena 68,93 zł

Z racji na coraz większą popularność seksu analnego i wszelakich uciech związanych z tylną dziurką, kulki gejszy są dziś najczęściej stosowane, jako gadżet stymulujący odbyt i przygotowujący go do penetracji, poprzez wcześniejsze rozluźnienie jego mięśni. Dostępne na rynku warianty ów zabawki pozwalają dopasować produkt według osobistych preferencji i możliwości. Do wyboru mamy szeroką gamę analnych kulek gejszy, wykonanych z różnorodnych materiałów, które przybierają najróżniejsze formy i kształty - od zwykłych okręgów po figlarne diamenty, romby, trójkąty, a nawet serduszka.

Klasyczne analne kulki gejszy.

Najbardziej popularnym akcesorium do zabaw z wykorzystaniem pupy są kulki analne, których głównym zadaniem jest przygotowanie anusa do spotkania z penisem i maksymalne rozciągnięcie mięśni zwieracza odbytu. Z wyglądu przypominają kulki gejszy, przeznaczone do penetracji dopochwowej, lecz dedykowane są głównie tylnemu wejściu i różnią się nieco rozmiarem. Wykonane są najczęściej ze specjalistycznego, bezpiecznego i nieuczulającego silikonu medycznego, a połączone są ze sobą przy pomocy łatwego w dezynfekcji sznurka. Takie kulki doodbytnicze stosować można podczas wykonywania codziennych czynności, bądź bezpośrednio podczas zabaw łóżkowych, jednak należy mieć na uwadze, iż nie zaleca się użytkować ich dłużej niż 3 godziny w ciągu doby, gdyż nadwyrężony i zbyt długo stymulowany odbyt może być przyczyną niepożądanych komplikacji zdrowotnych. Jest to drobiazg, do użytku stricte manualnego, dlatego też to jego użytkownicy decydują ostatecznie o intensywności i głębokości oraz czasie trwania stymulacji i penetracji. Osobom, które dopiero zaczynają zabawę z wykorzystaniem tylnego wejścia zaleca się, aby kulka analna była jak najmniejszych rozmiarów, a jej sterowanie miało charakter ręczny, gdyż rozwieranie mięśni odbytu winno odbywać się stopniowo. Dobrym rozwiązaniem będą w takiej sytuacji kulki analne, wykonane z miękkiego silikonu, które w pełni dostosowują się do wnętrza odbytu, dzięki czemu każdy ich ruch w górę i w dół naturalnie i łagodnie pobudzi mięśnie zwieracza do dalszego działania. Na nieco bardziej doświadczonych i odważnych kochanków czekają szklane kulki analne, gwarantujące ponadprzeciętną twardość i poślizg, bądź kulki analne metalowe/stalowe, które zapewnią uczucie chłodu i ciężkości, odwiedzające ich tylne progi. Najbardziej żądni ostrych doznań i ponadprzeciętnych, intensywnych orgazmów zaopatrzyć się mogą w wibrujące kulki analne, sterowane bezprzewodowo pilotem, bądź aplikacją w telefonie, które umożliwiają partnerom miłość i orgazm na odległość, bez względu na dzielące ich kilometry.

Koraliki analne, czyli kulki doodbytnicze dla wspólnego orgazmu!

Koraliki analne to bajer, używany w momencie gdy kulki analne xxl zaczynają być nudne, bądź stały się już rutyną, do której tyłek zdążył przywyknąć. Stosowane są zarówno u kobiet jak i u mężczyzn, dlatego też bez względu na to, czy interesujemy się zagadnieniem bdsm kulki analne dla początkujących i koraliki analne, gwarantujące nadprzyrodzone podniecenie, oraz zintensyfikowany orgazm powinny znaleźć się w sypialni każdej pary kochanków, korzystających z dobrodziejstw tylnej dziurki. Takowe kulki do odbytu, to nic innego, jak sztywny sznurek, utworzony z połączonych ze sobą kulek, o różnej wielkości, zakończony uchwytem, który ułatwia jego aplikację. W przeciwieństwie, do klasycznych kulek analnych na sznurku, koraliki w całości wykonane są z silikonu, bądź metalu, co pozwala zaaplikować je nieco głębiej i zwiększyć analną rozkosz. Dzięki takiej budowie, dostarczają niezwykle silnego podniecenia i gwarantują niebiański orgazm zarówno kobietom jak i mężczyznom. W momencie penetracji anusa u faceta, wystarczy wsunąć w odbyt jedynie kilka pierwszych kulek, tworzących koralik analny, aby uzyskać zabójczą stymulację prostaty, której finałem będzie nadprzyrodzona i obfita ejakulacja. Penetrują anusa kobiety, winno się mieć na uwadze, że najprzyjemniejsza część tej zabawy to ich wyjmowanie ze środka, dlatego trzeba robić to powoli, tak by po każdym uwolnionym na zewnątrz elemencie odbyt całkowicie się zamknął. 

Duże kule analne, czyli sondy i dilda stymulujące anusa.

Niektóre, z dostępnych na rynku urozmaiceń do analnych igraszek, pozwalają jednocześnie, podczas stymulacji odbytu zająć się pieszczeniem, a nawet i penetracją pochwy, czy równoległymi pieszczotami jąder i członka. Najprostszym rozwiązaniem będą w tej sytuacji korki analne, które zatkają tylne wejście, powodując jednocześnie jego podniecenie i umożliwiając skupienie uwagi na pozostałych strefach erogennych, czy przejście do innego rodzaju stosunków (seks oralny, seks waginalny). Tak zaaplikowany korek, dzięki ruchom, jakie wykonuje ciało będzie prowokował samoistne podniecenie odbytu, poprzez pocieranie się o jego ścianki. Szeroki wybór zatyczek, umożliwia wybór ulubionego koloru, oraz modelu, odpowiadającego naszym przekonaniom i upodobaniom. Od zwyczajnych, silikonowych korków, wybierać można pomiędzy wersjami szklanymi, które ozdobione są diamentami, gumowymi, o fikuśnych kształtach, czy metalowymi, sprawiającymi wrażenie dodatkowego obciążenia i dającymi efekt ekstra ucisku. Dla głodnych wrażeń i seksualnej rozkoszy mężczyzn dobrym zakupem będzie sonda analna, która pobudza mięśnie odbytu poprzez elektrostymulację, z wykorzystaniem sygnałów EMG. Sondy analne są gadżetem, który przygotowuje męskiego anusa przed właściwą penetracją członkiem. Wykonane w niezwykle dopasowujący się do wnętrza mężczyzny sposób, gwarantują odpowiednie rozszerzenie anusa, a pobudzające sygnały EMG, które się z nich wydostają zapewniają odpowiednie ukrwienie zwieraczy, przez co poślizg i wprowadzenie penisa do wewnątrz staje się łatwym zadaniem. Zgodnie z osobistymi preferencjami, można wybrać gabaryt sondy, który idealnie będzie pasował do danej pupy i wkomponuje się w nią, nie powodując obtarć i niechcianych uszkodzeń. Gadżetem o największych wymiarach, z którego skorzystać mogą obie płcie są sztuczne dilda, dedykowane zabawom z dziurką numer 2. Tutaj ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia partnerów decydujących się z nich skorzystać. Ogromny wybór pozwala nam przebierać m.in. pomiędzy wersjami kolorystycznymi, wersjami zasilania (ręczne lub na baterie), oraz między wielkością, grubością, sposobem montażu (ręczne bądź na przyssawkę np. do podłogi). Urozmaiceniem będzie opcja z wytryskiem, pozwalająca uzyskać efekt ejakulacji, lub wybór kształtu dilda - klasyczne, przypominające rękę gotową do fistingu, bądź elastyczne niczym wąż. Dilda analne stosowane mogą być jako typowy gadżet służący masturbacji, dodatek do gry wstępnej, a nawet zabawka zachęcająca do igraszek. Akcesoria te świetnie sprawdzą się jako prezent dla drugiej połówki, stając się podwaliną do przełamania bariery związanej z niechęcią do analnej miłości.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć