Dyskretna paczka

Dyskretna paczka

100%
anonimowości

Huśtawki erotyczne

Wiele osób nie wie dokładnie, co kryje się pod pojęciem ,,huśtawka erotyczna”. Jest to więc nic innego, jak bujawka posiadająca siedzisko, służące do wykonywania rozmaitych pozycji seksualnych, które z pewnością przyczynią się do podkręcenia temperatury w sypialni. Huśtawka do seksu posiada dodatkowe pasy, co sprawia, że można bezpiecznie zmieniać ułożenie swojego ciała.

Huśtawki do seksu – podkręcą temperaturę w Twojej sypialni

Huśtawki erotyczne są w pełni bezpieczne i stabilne. Ich dodatkową zaletą jest możliwość zamontowania w każdym miejscu na suficie lub futrynie drzwi. Tak samo, jak pozostałe akcesoria do BDSM, służą one do zabawy we dwoje. Sex huśtawka składa się z wygodnego siedziska, które ma rozmaite kształty. Na pewno znajdziesz idealne dla siebie. Zawieszona jest na stabilnych i bardzo wytrzymałych łańcuchach, co sprawia, że nie ma ryzyka, że spadniesz wraz z zamontowaną huśtawką w trakcie aktu miłosnego. Wiele modeli posiada pasy, na których można się wygodnie oprzeć. Całość huśtawki miłosnej uzupełniona jest karabinkami zatrzaskowymi.

Huśtawki miłosne – idealne do zabaw penetracyjnych 

Eliminować nudę w sypialni można na wiele sposobów, najczęściej wykorzystuje się do tego zabawki do mocnego, pełnego kontroli seksu, jak np. uprzęże BDSM. Świetnym rozwiązaniem jest sex huśtawka, która pozwala na zawieszenie osoby w powietrzu podczas stosunku. Używając huśtawki do seksu, zyskasz możliwość układania ciała w różnych pozycjach z Kamasutry – nawet w tych najbardziej skomplikowanych. Meble erotyczne i sex huśtawki to sprzęty dla każdej osoby, która pragnie wypróbować nowych pozycji seksualnych i wnieść nieco pikanterii do swojego życia erotycznego. Huśtawki miłosne są idealne do zabaw penetracyjnych. W zależności od tego, jak nisko zawiesisz sprzęt wraz z penetrowaną osobą lub samym sobą, to możesz czerpać przyjemność z pozycji leżących i siedzących. Osoba zawieszona może lewitować nad penisem lub dildem, Można także wypróbować pozycje klęczące lub stojące. Sex na huśtawce jest niezwykle ekscytujący dla obojga kochanków.

Sex shop z huśtawkami dla dorosłych

Huśtawka erotyczna sprawia, że seks oralny nabiera nowej jakości. Siedząc na huśtawce, poczujesz pełne zaspokojenie. Jej wysokość można wyregulować tak, aby opierać uda na ramionach partnera. Seks huśtawki nie muszą być używane jedynie do zabaw we dwoje. Możliwa jest także masturbacja w zawieszeniu. Jeśli będziesz np. wisieć do góry nogami, to może być ona niezwykle ekscytująca. Sceny jak z filmu 50 twarzy Greya, świetnie wypadają na takich huśtawkach dla dorosłych. Wraz z partnerem seksualnym odegracie na nich świetnie sceny, które uwzględniają krępowanie ciała, kontrolę nad drugą osobą, a także wymuszone orgazmy. Jeśli zdecydujesz się na zakup huśtawki do seksu, to pamiętaj o tym, że najważniejsza jest dobra zabawa, przyjemność i swobodna eksploracja tego, co jest możliwe do wykonania na niej. Nie zapomnij także o odpowiedniej wizualnej oprawie – dodatkowo zmysły mogą pobudzić maski erotyczne. Wybierz się w ciekawą i pełną rozkoszy podróż. Huśtawka do seksu może stać się Twoim ulubionym elementem na erotycznym placu zabaw.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć