Dyskretna paczka

Dyskretna paczka

100%
anonimowości

Lubrykant silikonowy

S8 Cannabis Hybrid Lube 125...

Wysokiej jakości hybrydowy smar S8 Cannabis to idealne rozwiązanie dla konsumentów, którzy nie chcą iść na kompromis. Produkt ten łączy w sobie jedwabiście miękki poślizg silikonowego smaru z łatwością czyszczenia dzięki formule na bazie wody. I to nie wszystko! Ten płyn do higieny intymnej zawiera również specjalne związki pochodzące z CBD, występujące w konopiach indyjskich.

Znane ze swoich właściwości relaksujących, związki te ułatwią Ci zabawę i pomogą Ci rozluźnić się, gdy będziesz napięty. S8 Cannabis Hybrid Lube jest całkowicie bezpieczny w użyciu, nie zawiera parabenów, ftalanów, glutenu, siarczanów i nie zawiera żadnych barwników ani ostrych konserwantów.

Dzięki zatwierdzeniu klasy medycznej S8 Cannabis Hybrid Lube jest również zgodny ze wszystkimi obowiązującymi przepisami UE dotyczącymi produktów do higieny intymnej. Czyni to godną zaufania i przejrzystą alternatywę dla innych, niezatwierdzonych wyborów na rynku.

Cena 54,64 zł
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć