Dyskretna paczka

Dyskretna paczka

100%
anonimowości

Zestawy i gruszki do sex lewatywy

Analna aktywność seksualna cieszy się coraz to większą popularnością i dla wielu osób jest źródłem niesamowitej przyjemności. Bardzo ważna jest higiena, dlatego zalecana jest tzw. sex lewatywa. Zestaw do lewatywy pomoże w łatwym i dokładnym czyszczeniu anusa. Dzięki temu będzie on gotowy na pełną penetrację analną. Znaleźć można wiele przydatnych rozwiązań – jednym z nich jest gruszka do lewatywy.

Gruszki do lewatywy w sex shopie – nieodłączny element podczas penetracji analnej

W sex shopie można oczywiście zakupić przeróżne akcesoria do BDSM, ale i zestawy do lewatywy. Jest ona zabiegiem, który wykonywany jest nie tylko przed wszelkimi badaniami lub operacjami, ale także przed stosunkami w klimacie BDSM. Zestaw do lewatywy nie tylko umożliwia oczyszczenie odbytu, ale zapewnia także przyjemność partnerowi poprzez stymulowanie jego wewnętrznych stref erogennych. Zestaw do lewatywy w domu powinniście dobrać wedle waszych własnych upodobań. Gruszka do lewatywy, znajdująca się w dziale produktów erotycznych, ma ciekawą budowę, dzięki której łatwo można włożyć ją do odbytu. Najpopularniejsze są gruszki gumowe do lewatywy, posiadające prostą końcówkę i rozpryskiwacz. Doskonale radzą sobie z usuwaniem nieczystości w trudno dostępnych miejscach. Gruszka gumowa do lewatywy jest akcesorium, które może być stosowane do wykonania lewatywy analnej, jak i dopochwowej – jeśli zastosuje się odpowiednią końcówkę.

Zestawy wielorazowe do lewatywy domowej 

Z zabawą w klimatach BDSM i rodem z filmu ,,50 twarzy Greya” kojarzą się przede wszystkim pejcze i kneble. Niezbędny jest także sprzęt do lewatywy. Na rynku erotycznym nie brakuje zestawów bardziej i mniej zaawansowanych, które idealnie służą nie tylko czyszczeniu, ale i zapewnianiu przyjemności poprzez stymulację punktu G. Wielorazowy zestaw do lewatywy wyposażony jest w akcesoria z końcówkami, które są specjalnie wyprofilowane i mają różne długości – wszystko to, by mogły docierać do odmiennych części odbytu. Nierzadko zestaw do domowej lewatywy posiada także przejściówkę, która daje możliwość podłączenia go do węża prysznicowego. Sex lewatywa to jednoczesne oczyszczanie anusa i stymulacja stref erogennych – zapewnia to doznania seksualne przy wykorzystaniu ciepłej lub zimnej wody. Zestaw do robienia lewatywy erotycznej może zawierać klasyczną gruszkę z jedną, odpowiednio wyprofilowaną końcówką. Można znaleźć zestaw do lewatywy z gruszką z końcówkami o kształcie pierścieni. Te w trakcie aplikacji do odbytu stymulują go, poprzez drażnienie jego błony u samego wejścia. Wielorazowy zestaw do lewatywy BDSM to doskonałe rozwiązanie dla osób chcących stymulować punkt G, bez ciągłego inwestowania w nowe, całe zestawy.

Erotyczne urządzenia, pompki do lewatywy doodbytniczej – nowość w sypialni

Domowa lewatywa przed seksem analnym może być wykonana za pomocą specjalnych urządzeń i zestawów, które składają się z podwieszonego pojemnika na płyn, rurki i końcówki wchodzącej do anusa. Przyrząd do lewatywy należy położyć lub powiesić tak, by był on wyżej, niż jest umieszczona końcówka – wtedy płyn swobodnie będzie mógł wpłynąć do środka. Pompka do lewatywy to świetny przyrząd, przy pomocy którego łatwo i szybko oczyścisz odbyt przed seksem analnym. Rozrastający się rynek zabawek erotycznych nasycony jest nowościami, do których należą m.in. huśtawki erotyczne. Jedno jednak nie ulega zmianie – kluczowe jest dbanie o higienę. Pompka i gruszka do robienia lewatywy to akcesoria, które zaprojektowane są tak, by pomóc nie tylko w zachowaniu czystości. Zapewniają one wyjątkowe doznania, jakich dotychczas nie było Tobie, ani Twojemu partnerowi dane zaznać.

Akcesoria do lewatywy przed seksem analnym

Akcesoria do lewatywy są produktami, które z pewnością idealnie spełnią oczekiwania Twoje i Twojego partnera seksualnego. Prócz gruszki do lewatywy, należą do nich także: aparat, rurka, aplikator czy irygator do lewatywy. Nie liczy się to, jaki sposób wybierzesz, by wykonać lewatywę domową, ważny jest efekt. Skuteczna lewatywa przed seksem analnym zapewni Ci komfort psychiczny i fizyczny. Tak jak uprzęże BDSM, zestaw do lewatywy domowej, jest niezbędnym akcesorium do zabaw w tym klimacie. Często to właśnie dzięki akcesoriom do seks lewatywy Panie przełamują swój strach przed seksem analnym i się na niego zgadzają. Dzięki lewatywie jest on bezpieczny i komfortowy. Wejdź do świata pełnego bezpiecznej, seksualnej rozkoszy. Drzwi do tej krainy otworzy Ci lewatywa do seksu analnego.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć