Dyskretna paczka

Dyskretna paczka

100%
anonimowości

Pierścień erekcyjny na penisa

Erotyczne zabawki i ulepszacze, to z roku na rok coraz bardziej popularne elementy, stanowiące niezbędnik w wyposażeniu niemal każdej sypialni. To doskonały sposób na urozmaicenie łóżkowych zabaw i seksualnych igraszek, dzięki któremu nie dopadnie nas rutyna i nuda, a seks stanie się wyzwaniem, które będziemy chcieli częściej powtarzać. Ze względu na swoje rozmiary i dyskretną budowę, gadżety zakładane przez panów przed rozpoczęciem penetracji, można używać niemal w każdym miejscu i o każdej porze, gdy tylko najdzie nas ochota na figle. Dostępne na rynku akcesoria zapewniają intensywne przeżycia i możliwość eksperymentowania w czasie stosunku, dzięki czemu zbliżają do siebie partnerów i ułatwiają przełamanie granic tabu, a także wzniesienie intymności w związku na nowy poziom. Różnorodność kształtów, rozmiarów i sposobów na sterowanie nim pozwala wybrać produkt najbardziej odpowiadający własnym preferencjom i seksualnym fantazjom. Wykonane z bezpiecznych i elastycznych materiałów, są łatwe w użyciu, pielęgnacji i końcowej dezynfekcji - wystarczy odpowiednio umyć, by pozbyć się bakterii, zanieczyszczeń i uszykować do kolejnego użycia.

Dyskretny ring na penisa - gadżet zapewniający rozkosz dla obu stron.

Ring na penisa, najczęściej przyjmuje postać silikonowej nakładki, która dopasowuje się do każdego rozmiaru członka. Ów bajer, to guma na penisa, stanowiąca element do użytku stricte manualnego, który należy wsunąć na przyrodzenie, znajdujące się w stanie wzwodu. Takowe nakładki pogrubiające penisa, powodują zatrzymanie odpływu krwi z żył znajdujących się w męskim sprzęcie i znacznie wydłużają erekcję, powodując przy tym jednocześnie uczucie niebywałej twardości i wielkości, odpowiedzialnej za spotęgowanie doznań. Wybór ringów to nie lada wyzwanie, szczególnie biorąc pod uwagę jego docelowe przeznaczenie i funkcję, jakie ma finalnie spełniać. Najprostszą wersją jest gumowy pierścień na penisa, przybierający kształt zwyczajnej gumki do włosów, który odpowiada za przyjemność, u męskiej części jego użytkowników. Nieco bardziej zaawansowanym produktem będzie pierścień erekcyjny z wypustkami, bądź prążkowaną fakturą, który pobudzi w trakcie penetracji wewnętrzne ściany odwiedzanego narządu (pochwa, lub odbyt). Ta wersja usprawni stosunek obu stronom, zapewniając obopólną przyjemność i przyśpieszony oddech. Dla tych, o wiele bardziej zaawansowanych w używanie erotycznych ulepszaczy poleca się wykorzystanie ringu dla mężczyzn, zawierającego specjalną nakładkę wibrującą, która zajmie się pobudzeniem i pieszczotami łechtaczki u partnerki, a tym najbardziej wymagającym i żądnym przygód proponuje się zakupienie podwójnego pierścienia na penisa, zajmującego się jednoczesnym masażem łechtaczki i moszny.

Wibrujący krążek erekcyjny gwarantem obfitej erekcji.

Krążki wibrujące, to zaawansowana wersja gumowego ringu, sterowana za pomocą baterii, bądź zewnętrznego pilota, czy smartfona. Ten wariant zabawek, należy ściśle dopasować do rozmiaru posiadanego penisa, w taki sposób, aby pierścień na prąciu do niego przylegał i nie zsuwał się - wibrujące kółka na penisa występują w kilku rozmiarach, dlatego przed ostatecznym zakupem musimy znać dokładną grubość i objętość członka w trakcie pełnego wzwodu. Wibracje ustalamy osobiście, poprzez wybór konkretnego programu i poziomu, określającego częstotliwość drgań na minutę. Hardkorowa wersja ów produktu posiada nakładkę penetrującą odbyt, co świetnie sprawdzi się wśród kochanków lubiących odwiedziny analne, przy jednoczesnej penetracji przedniej dziurki. Pierścienie na penisa z wibracjami sprawdzą się zarówno podczas stosunku z kobietą, jak i w czasie spotkania dwóch panów, działając wtedy jako masażer prostaty. Drgania wytwarzane dzięki wibracjom przenoszone są na łechtaczkę, dzięki czemu punkt G u kobiet zostaje obficie pobudzony, obdarzając ją niespodziewanymi drganiami niekiedy nawet całego ciała, zwiastującymi nadchodzący orgazm punktu G, o który tak trudno w normalnych warunkach. Ten drgający zacisk erekcyjny jest gadżetem szczególnie polecanym, przy problemach z erekcją i jej utrzymaniem - jego obecność zapewni natychmiastowe postawienie masztu i obfitą, dłuższą niż zwykle ejakulację. Dbając o doznania, których doświadczyć ma nasz ukochany warto zaopatrzyć się w pierścień na penisa i mosznę - wtedy na pewno usłyszymy jak krzyczy z rozkoszy, która napełniła go dzięki zamontowaniu tegoż rozbudowanego wariantu oringu na penisa.

Pierścień przedłużający stosunek sposobem na wspólny orgazm!

Kiedy prezerwatywy zaopatrzone w wypustki i ulepszenia, oraz wszelakie pierścienie erekcyjne zostały już przetestowane, dobrym pomysłem będzie rozpocząć przygodę prowadzącą do seksualnego zaspokojenia przy wykorzystaniu pierścienia przedłużającego stosunek. To pierścień rozkoszy, którego głównym zadaniem jest zatrzymanie krwi w penisie, dzięki czemu erekcja jest o wiele silniejsza, ejakulacja ma niebywale szybki i wzmożony wyrzut nasienia, a sam stosunek trwa dłużej niż zwykle. Ten krążek stymulujący stanowi pierścień na penisa mający na celu zapewnić sztywność penisa przez cały czas trwania zbliżenia. Pierścień podtrzymujący erekcję winien być nakładany u nasady członka, tak aby dopasować jego ostateczne położenie wedle osobistych potrzeb i pragnień. Takie kółko erekcyjne może być stosowane w duecie z prezerwatywą, bądź ulubionym lubrykatnem, co zwiększy odczucia i spotęguje doznania, dając obojgu partnerom chwile nieziemskiej rozkoszy, a w efekcie końcowym wspomóc osiągnięcie i przeżycie niespotykanego wcześniej orgazmu, który równocześnie dosięgnie obojga kochanków. Pierścienie erekcyjne bez wibracji doskonale współgrają w pakiecie z prezerwatywami zawierającymi wypustki i prążki, tworząc dodatkową stymulację stref erogennych i pobudzając do działania najbardziej skryte zakończenia nerwowe, znajdujące się wewnątrz narządów rozrodczych obojga płci.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć