Dyskretna paczka

Dyskretna paczka

100%
anonimowości

Kulki gejszy 

W dzisiejszych czasach seks nie jest już tematem tabu, jest czymś zupełnie normalnym, powszechnym i niezwykle przyjemnym. Dla wielu osób jest on nie tylko formą zaspokojenia swoich potrzeb fizjologicznych, ale także sztuką uprawiania miłości. Ta zachęca dwoje kochanków do poszukiwania nowych granic rozkoszy, by uczynić seks jeszcze przyjemniejszym doznaniem. Jednym z gadżetów erotycznych, który może wznieść na wyżyny doznania w trakcie miłosnych uniesień, są kulki gejszy. Do czego jednak służą kulki gejszy? Jak działają? Jedno jest pewne – kulki do pochwy to rzecz, która musi znaleźć się w Twojej sypialni.

Sphere Balls -...

Te Sphere Balls firmy FUCK GREEN są w 100% biodegradowalne i wykonane z tworzywa PLA na bazie skrobi. Ten bestsellerowy projekt sprawia, że czujesz się, jakbyś unosił się na czystym powietrzu. Spraw, aby temperatura wzrosła w sposób nie globalny, tylko ty. Poczuj rozkoszną stymulację, gdy ciężary przesuwają się przy każdym ruchu.

Ujędrnij i napnij mięśnie miednicy, popraw intensywność orgazmów, a jednocześnie zmniejsz ryzyko nietrzymania moczu! Przygotuj się na poczucie, że świat jest w Twojej dłoni. Uczyńmy świat czystszym miejscem; jeden orgazm na raz. PIEPRZ ZIELONY i ocal planetę Ziemię.

Cena 29,59 zł

Kulki kegla – czym one są?

W zapewnieniu nowych, intensywniejszych doznań podczas stosunku, na pewno pomogą kulki gejszy. Kulki waginalne znajdziesz w ofercie seks shopu Veneria. Akcesoria erotyczne nie tylko przyczyniają się do dostarczenia satysfakcji podczas stosunku, ale też pozytywnie wpływają na zdrowie. Kulki gejszy swoje medyczne zastosowanie znajdują w urologii i ginekologii. Okazuje się bowiem, że kulki gejszy, inaczej kulki kegla, to akcesoria erotyczne, pomagające wzmocnić mięśnie Kegla. Te odpowiedzialne są za prawidłowe trzymanie moczu, podtrzymywanie  narządów rodnych, i co niezwykle istotne, za odczuwanie przyjemności podczas seksu zarówno przez kobietę, jak i jej partnera. Kulki do ćwiczenia mięśni  Kegla mogą zwiększyć ich wydajność. Wpływają one na jakość i intensywność treningu. Zaleca się ćwiczenie mięśni Kegla tuż przed pierwszą ciążą, dlatego że przyczyniają się one do ułatwienia porodu. Kulki gejszy do ćwiczeń pomagają także w przywróceniu pochwy do stanu sprzed ciąży. Kule miłości najczęściej wykonane są z silikonu, ale dostępne są również z innych materiałów.. Kulki miłości umieszczone wewnątrz pochwy stymulują mięśnie pochwy poprzez delikatne drgania, wywoływane podczas codziennych ćwiczeń lub czynności. Kulki analne zapewniają wiele korzyści, między innymi: zwiększają odczuwanie przyjemności z seksu, przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania układu moczowego czy likwidują dolegliwości po ciąży. Kulki gejszy do ćwiczeń należy stosować około 15 minut dziennie, już po kilku tygodniach zauważysz znaczną różnicę.

Kulki waginalne – co z nimi robić? 

Kulki waginalne są nieocenionym gadżetem erotycznym, który daje gwarancję dostarczenia jeszcze więcej satysfakcji podczas zbliżenia. Kulki gejszy są niezwykle przydatnymi akcesoriami erotycznymi, ponieważ posiadają one wszechstronne zastosowanie. Kulki waginalne wystarczy umieścić w pochwie , by cieszyć się korzyściami płynącymi z ich użytkowania. Po ich włożeniu będziesz czuła się tak, jakbyś miała włożony zwykły tampon, a w najlepszym przypadku nie poczujesz ich wcale. Kulki dopochwowe, w zależności od ich masy, poczujesz, jak poruszają się we wnętrzu pochwy, podczas aktywności. Kulki waginalne sprawią, że zaczniesz odczuwać podniecenie. Mogą być one pozostawione na czas stosunku. Wtedy penis Twojego partnera będzie je przesuwał na boki, powodując tym jeszcze intensywniejsze doznania podczas stosunku. Ponadto  kulki gejszy pozostawione w pochwie na czas stosunku będą dodatkowo stymulowały członka Twojego partnera zapewniając nieoczekiwane doznania. Jeśli zatem zastanawiasz się, czy kulki waginalne są Ci potrzebne, odpowiedź brzmi - zdecydowanie tak! Kulki gejszy progresywne doskonale spełnią wszystkie Twoje wymagania i sprostają oczekiwaniom w kwestii uczynienia pożycia seksualnego bardziej satysfakcjonującym

Kulki dopochwowe –  jakie wybrać? 

Wybierając kulki dopochwowe, zwróć uwagę na ich rozmiar. Jeśli jesteś osobą początkującą, sięgnij po te ważące od 30 g do 50 g. Kiedy już Twoje mięśnie Kegla będą mocniejsze, możesz zakupić nieco cięższe kulki gejszy. Ponadto kulki gejszy wykonane są z różnych materiałów – silikonowe, szklane lub metalowe. Dzięki czemu bez trudu możesz dobrać gadżet erotyczny dobrany do swoich preferencji, a także  którego cena będzie mieściła się w Twoim budżecie. Kobiety najchętniej sięgają po  silikonowe kulki gejszy, które są niezwykle proste w czyszczeniu oraz posiadają właściwości hipoalergiczne. 

Rodzaje kulek rozkoszy: kulki gejszy metalowe i silikonowe 

Kulki intymne wykonane są z różnego rodzaju materiałów, a połączone są ze sobą sznurkiem. Możesz jednak zdecydować się również na pojedyncze kulki gejszy. Wybór odpowiednich gadżetów erotycznych zależy od Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Podczas poszukiwania idealnej zabawki, należy wziąć pod uwagę stopień wyćwiczenie mięśni Kegla. Producenci tworzą kulki rozkoszy najczęściej z dwóch materiałów, jakimi są metal i silikon. Kulki gejszy metalowe mogą zapewnić doznania temperaturowe, gdyż przewodzą one ciepło.  Jeśli jesteś kobietą lubiącą przesuwanie kostki lodu po Twoim ciele podczas gry wstępnej, schłodzone na pewno Cię usatysfakcjonują. Jeśli delikatny chłód nie sprawia Ci przyjemności, metalowe kulki gejszy przed użyciem wystarczy ogrzać w dłoniach   Silikonowe kulki gejszy nie sprawią Ci tego problemu. Do wyboru masz również szklane kulki gejszy. Jeśli masz ochotę na więcej eksperymentów, do erotycznych zabaw świetnie nadają się także wibrujące jajeczka i korki analne. Masz wiele możliwości! Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz najlepsze gadżety erotyczny dla siebie i swojego partnera.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć