Dyskretna paczka

Dyskretna paczka

100%
anonimowości

Pas cnoty dla mężczyzn

Klatka na penisa to idealne rozwiązanie dla osób, które w swoim związku oczekują kontroli, dominacji oraz uległości. Ten gadżet sprawi, że poczujesz i zobaczysz fajerwerki w swoim życiu intymnym. Klatka pomoże Ci piekielnie rozgrzać twoją wyobraźnię, wzbogacić grę wstępną lub posłużyć jako kara dla niegrzecznego i nieposłusznego mężczyzny. Wykonany z różnych bezpiecznych tworzyw pas cnoty to specjalna konstrukcja, która poprzez swoją budowę celowo zatrzymuje erekcję. Mężczyzna, na którego członka został nałożony pas cnoty ma mniejsze możliwości fizycznego odczucia pełnego podniecenia. O jego dalszych ruchach decyduje partnerka, która znajduje się w posiadaniu kluczyków lub paska, który może uwolnić więzionego mężczyznę z klatki erekcyjnej. 

Klatki erekcyjne

Różnorodne pierścienie w różnych rozmiarach i odległościach pozwalają na pełną personalizację sprzętu. Pierścienie są całkowicie bezpieczne i wygodne do noszenia na co dzień. Materiały, z którego wykonywane są pasy cnoty dla mężczyzn są hipoalergiczne, lekkie i wytrzymałe na nacisk od środka wywoływany przez uwięzionego penisa. Klatkę można łatwo zamknąć metalową kłódką lub paskiem. Regulowane paski chronią Cię przed podejrzeniami podczas przechodzenia przez bramkę na lotniskach, festiwalach i imprezach. Odpowiednia higiena i dbałość o gadżet pozwoli na jego dłuższe posłużenie. Wyposażenie klatek erekcyjnych zapewnia dobrą wentylację i pozwala bez problemu załatwić sprawy w toalecie. Klatka zapobiega erekcji podczas noszenia. Po uwolnieniu członka z klatki Twój penis będzie twardszy!

Klatka na penisa

Pas cnoty to doskonały gadżet erotyczny dla par pragnących urozmaicić swoje życie erotyczne w odrobinę pikanterii i dominacji nad partnerem. Zapomnij o damskich pasach czystości! Zabierz swojego penisa na niezapomnianą przygodę po krainie nietuzinkowych doznań erotycznych i pozwól się sobie wczuć w rolę bezwładnego niewolnika swojej Pani. Pas cnoty uniemożliwia mężczyźnie odbycie stosunku seksualnego oraz masturbacji. Otworzyć zamek i uwolnić się z klatki można tylko za pomocą kluczy, które ma posiadać wyłącznie partnerka. To kobieta decyduje kiedy mężczyzna zostanie uwolniony i zaspokojony. Ten pas czystości wykonany ze stali jest jednym z najpopularniejszych w kategorii akcesoriów BDSM.W zestawach znajdują zazwyczaj się klatka na penisa, pierścień zakładany na podstawę oraz kłódeczka kluczykami lub pasek. Męski pas cnoty posiada naturalny, od wzorujący zakrzywiony ku dołowi kształt penisa, dzięki czemu gadżet jest niedostrzegalny pod ubraniem i bez żadnych oporów można nosić go swobodnie nawet do pracy. Silikonowa, poliwęglanowa czy plastikowa klatka na penisa spodoba się z pewnością wszystkim miłośnikom zabaw BDSM. Otwiera drogę do nowego wymiaru przyjemności czerpanej z poczucia kontroli, dominacji oraz wyższości nad partnerem. w sypialni to mokry sen wielu osób, które ponad wszystko uwielbiają intensywne doznania i eksperymenty w łóżku. Podniecony członek umieszczony w klatce erekcyjnej o mocno ograniczonej powierzchni będzie “walczył” zaciekle o każdy milimetr dodatkowego miejsca na powiększenie swojej obojętności. Przetrzymywanie przyrodzenia partnera w klatce erekcyjnej pozwoli nie tylko zdobyć nad nim znaczną kontrolę, wzmagając jego podniecenie i ekscytację, ale także sprawić, że spełni on każdą Twoją erotyczną zachciankę. Jest to więc gadżet pozwalający nie tylko na przejęcie kontroli, ale również wcielenie się w wiele wariacji role playów, które dodatkowo podsycą temperaturę Twojej sypialni. 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć