Korki i sondy analne

Dyskretna paczka

Dyskretna paczka

100%
anonimowości

Hearty Anal Wand Pink

Kolor: Różowy

Materiał: Silikon

Długość całkowita: 18,0 cm

Długość części penetracyjnej: 14 cm

Średnica: 2,5 cm

Wodoodporny: Tak

Cena 25,01 zł

SMOOTH INVESTIGATOR BLACK

Kolor: Czarny

Materiał: Silikon

Długość całkowita: 13,5 cm

Długość części penetracyjnej:  8,5 cm

Średnica zewnętrzna: 2,0 cm

Wodoodporny: Tak

Wibracje: Nie

Cena 43,60 zł

Korki i sondy analne

Korki analne są jednymi z najczęściej wybieranych akcesoriów erotycznych. Dedykowane są zarówno kobietom, jak i mężczyznom którzy chcieliby poszerzyć swoje życie erotyczne o nowe, analne doznania. 

Rozmiary korków analnych


W naszym sklepie znajdą Państwo anal-plugi w praktycznie każdej wersji i rozmiarze. W zależności od indywidualnych preferencji jesteśmy w stanie dostarczyć zarówno małe szklane zatyczki, jak i silikonowe korki o długości przekraczającej 20 centymetrów. Jeżeli chodzi o szerokość to zaoferować jesteśmy w stanie korki o szerokości od 2 do 4 centymetrów, co powinno być zadowalającą wartością dla każdego.

Rodzaje korków analnych

Dla początkujących rekomendujemy szklane i silikonowe korki analne o średnicy 2 centymetrów. Jest to dobry sposób żeby zapoznać się z nowym rodzajem doznań. Dla bardziej doświadczonych i szukających nowych wrażeń klientów, oferujemy plugi o średnicy 4 centymetrów, bądź wersje wyposażone w system wibracyjny.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć