Pokaż/Ukryj więcej opcji

Dyskretna paczka

Dyskretna paczka

100%
anonimowości

Korki i sondy analne

Zatyczki analne i wibratory analne wcale nie muszą być czymś onieśmielającym, a w rzeczywistości mogą być świetną zabawą podczas masturbacji lub seksu w parze. To nie tylko zabawki erotyczne dla mężczyzn i osób z penisami. Jeśli jesteś początkującym i nie masz pewności, jak używać zabawek do seksu analnego, korki analne to świetne miejsce na rozpoczęcie. Noszenie zatyczki analnej podczas każdego aktu seksualnego może zwiększyć przyjemność i potencjalne orgazmy dzięki mnóstwu zakończeń nerwowych wokół odbytu. Są również świetne, jeśli chcesz się przygotować do seksu analnego.

Zatyczki analne

Korek analny/ plug analny to zabawka erotyczna, która trafia do odbytu. Zwykle mają kształt stożka, zaczynając się zwężać i rozszerzać, zanim ponownie się zwężą. Zatyczki analne mają również szeroką podstawę, aby zapobiec zbyt dalekiemu wsuwaniu się zabawki. 

W przeciwieństwie do wielu innych zabawek seksualnych, takich jak wibratory, korek analny ma pozostać na miejscu podczas zabawy seksualnej.

Zatyczkę analną można wykorzystać do stymulacji odbytu w celu przygotowania się do seksu. Dzieje się tak, ponieważ czubek zatyczki znajduje się blisko żeńskiego punktu G lub prostaty, czyli męskiego punktu G.

Plugi analne

 • Są używane przede wszystkim na trzy sposoby:
 • Jako sposób na rozszerzenie mięśni przed lub w ramach przygotowań do seksu analnego..
 • Podczas masturbacji lub seksu, dla większej przyjemności i wzmożonego orgazmu..
 • Do przedłużonego noszenia w domu lub w miejscach publicznych, aby zapewnić przyjemność seksualną i pomóc w utrzymaniu perwersyjnego uczucia..

Kołek analny - czy jest bezpieczny?

 • Tego typu gadżet erotyczny jest bezpieczny, o ile używasz go w odpowiedni sposób i przestrzegasz kilku zasad. 
 • Zabawki erotyczne kupuj w sprawdzonych sklepach.
 • Korki analne powinny mieć szerszą podstawę niż najszersze miejsce zatyczki analnej. 
 • Jeśli wybierasz koraliki analne lub kulki zwróć uwagę na ich długość i najszersze miejsce.
 • Używaj lubrykantu, ponieważ odbyt nie nawilża się sam. W ten sposób ułatwisz aplikację, zapobiegniesz uszkodzeniom śluzówki i cała zabawa będzie o wiele przyjemniejsza. 
 • Przed każdym użyciem oraz po nim pamiętaj, aby dokładnie umyć korek analny. W odbycie znajduje się o wiele więcej bakterii, które mogą później powodować infekcje. Higiena do podstawa.
 • Dobrym pomysłem jest powstrzymanie się od używania tego typu zabawek, jeśli masz hemoroidy, szczeliny odbytu lub problemy z prostatą. Najpierw skonsultuj się z lekarzem lub innym pracownikiem służby zdrowia

Wtyczki analne - jakie zabawki analne są oprócz tego dostępne na rynku

Jeśli spodobała Ci się zabawa z korkiem analnym i masz ochotę na więcej lub chcesz dać szansę jeszcze innej stymulacji tej okolicy to dostępnych jest jeszcze kilka opcji.

Sondy analne - Dłuższe od klasycznych korków i zwykle też są większej średnicy niż koraliki. Świetnie sprawdzi się jako kolejny etap po zabawie z korkami lub koralikami.

Kulki analne - Jest to połączenie dwóch, czasami 3-4 kulek specjalnym sznurkiem. Przypominają nieco kulki gejszy. Służą do dawania przyjemności (częściej mężczyźnie) oraz umożliwiają panom ćwiczenie mięśni dna miednicy. Jedna zabawka łączy przyjemne z pożytecznym.

Dilda analne - To już zabawka większego kalibru i polecana osobom bardziej doświadczonym w zabawę korkami do odbytu. Są większych rozmiarów i umożliwiają ruchy posuwiste. 

Koraliki analne -  Jest to kolejna alternatywa dla początkujących, ponieważ powoli przechodzisz przez różne rozmiary, a większe koraliki działają jak podstawa, więc nie są wpychane do środka. Główną różnicą między nimi, a zatyczkami jest długość, ponieważ koraliki mogą być wystarczająco długie, aby przejść przez odbytnicę do okrężnicy.

Korki doodbytnicze dla kobiet 

W przeciwieństwie do pochwy, odbyt nie wytwarza własnego lubrykantu, więc obfite stosowanie lubrykantu jest koniecznością dla optymalnego komfortu i bezpieczeństwa. W przypadku długotrwałej zabawy analnej regularne uzupełnianie lubrykantu jest zdecydowanie dobrym pomysłem. Jeśli korzystasz z zabawki silikonowej to używaj jedynie lubrykantu na bazie wody. 

Zacznij delikatnie i pozwol. Konieczne jest, abyś był zrelaksowany, aby cieszyć się zabawą analną. Skup się na oddechu i rozluźnieniu, poczuj swoje ciało i podążaj za jego sygnałami. 

Zatyczka analna powoduje większy nacisk na tylną ścianę pochwy, zwiększając poziom doznań odczuwanych przez daną osobę. Wiele osób z waginami lubi używać zatyczki analnej podczas seksu oralnego. W punkcie kulminacyjnym skurcze orgazmiczne wokół zatyczki mogą być bardziej intensywne niż bez i dawać dodatkowe doznania. 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć