Korki analne są jednymi z najczęściej wybieranych akcesoriów erotycznych. Dedykowane są zarówno kobietom, jak i mężczyznom którzy chcieliby poszerzyć swoje życie erotyczne o nowe, analne doznania. 

Rozmiary korków analnych


W naszym sklepie znajdą Państwo anal-plugi w praktycznie każdej wersji i rozmiarze. W zależności od indywidualnych preferencji jesteśmy w stanie dostarczyć zarówno małe szklane zatyczki, jak i silikonowe korki o długości przekraczającej 20 centymetrów. Jeżeli chodzi o szerokość to zaoferować jesteśmy w stanie korki o szerokości od 2 do 4 centymetrów, co powinno być zadowalającą wartością dla każdego.

Rodzaje korków analnych

Dla początkujących rekomendujemy szklane i silikonowe korki analne o średnicy 2 centymetrów. Jest to dobry sposób żeby zapoznać się z nowym rodzajem doznań. Dla bardziej doświadczonych i szukających nowych wrażeń klientów, oferujemy plugi o średnicy 4 centymetrów, bądź wersje wyposażone w system wibracyjny.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć