Dyskretna paczka

Dyskretna paczka

100%
anonimowości

Prezerwatywy prążkowane

Seks jest chwilą zapomnienia i niezwykle przyjemnym doznaniem. Regularne zbliżenia redukują stres i bez wątpienia poprawiają nastrój. Do zbliżenia warto się jednak właściwie przygotować, by móc się całkowicie zatracić w chwili i nie martwić się o konsekwencjach chwili przyjemności. Prezerwatywy to jedne z najskuteczniejszych środków antykoncepcyjnych, które nie tylko chronią przed niechcianą ciążą, ale również przed chorobami przenoszonymi drogą płciową. Dodatkowo prezerwatywy dostępne są w wielu rodzajach. Jeśli chcesz, aby stosunek w prezerwatywie dostarczył partnerce intensywniejszych doznań, zdecyduj się na prezerwatywy prążkowane i daj się ponieść chwilom rozkoszy.

Kondomy prążkowane to sposób na silniejsze orgazmy 

Prezerwatywy prążkowane działają niezwykle pobudzająco na kobiece miejsca intymne. Prążki znajdujące się na prezerwatywie, przyczynią się do stymulacji stref erogennych, dzięki temu Twoja partnerka osiągnie prawdziwą ekstazę. Prezerwatywy prążkowane nałożone na członka przyczynią się do intensyfikacji doznań podczas stosunku. Prążkowane prezerwatywy umożliwią Ci patrzenie jak dreszcze przyjemności pozbawiają Twoją kobietę tchu. Prezerwatywy prążkowane sprawią, że z jej ust wydobywać się będzie Twoje imię. Będzie je powtarzać w towarzystwie jęków przyjemności i płonącego pożądania. Prezerwatywy prążkowane są doskonałym rozwiązaniem dla kobiet, które mają problem ze szczytowaniem. Koniecznie sprawdź, jak prążkowane gumki podnoszą libido Twojej partnerki, a Tobie sprawią ogromną przyjemność i niezapomniany orgazm. Prezerwatywa z prążkami posiada na powierzchni elementy, które pomogą Ci wejść do ciasnego wnętrza partnerki. Niektóre kondomy prążkowane zostały dodatkowo nawilżone odpowiednimi lubrykantami. Gumki prążkowane sprawią, że będziesz się mógł cieszyć płynnością ruchów w trakcie penetracji pochwy Twojej kobiety, a tempo ruchów możesz dostosować do swoich własnych potrzeb.

Prezerwatywa z prążkami sprawi, że wytrzymasz dłużej 

Wypowiadane podczas seksu przez Twoją partnerkę słowa „jeszcze”, „mocniej”, „szybciej”, „jeszcze nie kończ” są hasłami, które zapewne podsycają Twoje odczucia seksualne. Na pewno wiele razy je słyszałeś podczas seksu, ale sięgające apogeum podniecenie niekiedy uniemożliwia kontynuowanie igraszek. Warto zatem wiedzieć, że zamieniając zwykłe, ultracienkie kondomy na prezerwatywy prążkowane, wrażliwość Twojego męskiego przyrodzenia zostanie nieco ograniczona. Dłuższy seks może podarować Twojej drugiej połówce zwiększoną dawkę przyjemności. Gumki prążkowane dostarczą więc większych doznań zarówno Tobie, jak i Twojej kobiecie. Mało tego, prezerwatywa prążkowana posiada budowę, która znacznie ułatwi znalezienie, a następnie pobudzanie kobiecego punktu „G”. Umieszczone u nasady prezerwatywy prążki, stworzone zostały przede wszystkim po to, aby mogły skutecznie stymulować łechtaczkę. Poza tym prezerwatywy prążkowane spełniają swoje zasadnicze funkcje zabezpieczające. Prezerwatywy powinny się więc znaleźć w każdej sypialni. Do erotycznych zabaw wykorzysta również prezerwatywy smakowe i prezerwatywy z wypustkami, które znajdziesz w ofercie seksshopu Veneria.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć