Clear filters
Dyskretna paczka

Dyskretna paczka

100%
anonimowości

Wibratory soniczne

Wibrator jest gadżetem erotycznym, który służy kobietom, mężczyznom, a także parom. Sięgnięcie po niego dostarcza mnóstwo przyjemności i ekscytacji. Pomaga też w poznawaniu swojego ciała i potrzeb. Rynek erotyczny stale się rozwija, więc zabawki seksualne także stają się coraz to bardziej innowacyjne – wszystko dla maksymalizacji doznań erotycznych. Jednym z takich gadżetów jest wibrator soniczny.

Wibratory soniczne dla kobiet i mężczyzn – odkryj ich moc

Zabawki erotyczne, takie jak wibratory, najczęściej służą do masturbacji, jednak bardzo często wprowadzane są także do sypialni par – wnoszą powiew świeżości. Sprawiają także, że partnerzy zbliżają się do siebie i zaczynają lepiej rozumieć swoje potrzeby. Soniczny wibrator pod wieloma względami jest wyjątkowym gadżetem. Po pierwsze, wibrator soniczny nie jest klasycznym wibratorem, a raczej masażerem, który działa bezdotykowo. W jego przypadku przyjemności nie zapewnia wibrujący, obracający się lub poruszający w przód i tył wibrujący element. Za odczuwanie przyjemności odpowiada innowacyjna technologia, która związana jest z falami dźwiękowymi. Wibratory soniczne, to wibratory łechtaczkowe, które są absolutnym hitem wśród Pań i ich łóżkowych partnerów. Choć są one dość świeże na rynku, to już cieszą się dużą popularnością na rynku zabawek erotycznych. Wiele kobiet uznaje wibrator soniczny za prawdziwego, łóżkowego czarodzieja, który może doprowadzić do niesamowicie silnego i intensywnego orgazmu. Jest to idealny sex ,,przyjaciel” zwłaszcza dla Pań, które preferują bardzo precyzyjną stymulację. Moc jego wibracji potrafi być naprawdę konkretna. Wibratory soniczne to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla kobiet, które mają już doświadczenie w zabawie z gadżetami erotycznymi i w dodatku cenią sobie nowinki. Urządzenia tego typu rozpieszczają zewnętrzną część łechtaczki bez ich dodatkowego przyciskania do niej. Ich zaawansowana technologia zapewnia wrażenia seksualne nie z tej ziemi.

Małe i duże wibratory soniczne – dobierz swój rozmiar 

Wibratory soniczne, tak samo jak wibratory dopochwowe dla kobiet, są w stanie zapewnić orgazm nawet w kilkanaście sekund. To gwarancja wyjątkowo silnych doznań. Korzystając z tego typu zabawek erotycznych, z pewnością osiągniesz pełną satysfakcję. Ważne jest jednak eksperymentowanie i testowanie, by odnaleźć konfigurację, która zapewni Ci maksimum rozkoszy. Eksperymentowanie w łóżku dotyczy zarówno Pań, jak i Panów, którzy powinni wypróbować wibratory dla mężczyzn.  Bądź gotowa na zupełnie inne, zaskakujące i dotąd nieznane Ci doznania. Najlepsze efekty uzyskasz zabawiając się z nimi, przy użyciu żeli intymnych. Sięgając po małe i duże wibratory soniczne, pamiętaj zawsze o tym, by zadbać o odpowiednie nawilżenie. Najlepiej zacznij od dużej ilości lubrykantu i włącz najniższe obroty, po czym przejdź do stopniowego ich zwiększania, wedle własnych upodobań. Nawet przy niewielkich obrotach doznania mogą być naprawdę silne. Do wyboru masz oczywiście różne programy i siłę fal dźwiękowych, co pozwoli Ci na dostosowanie pracy urządzenia do indywidualnych potrzeb. Możesz położyć wibrator soniczny na łechtaczce, ale i nieco nad nią. Niezwykle ważny jest fakt, że wibrator soniczny i generowane przez niego fale dźwiękowe stymulują nie tylko sam żołądź łechtaczki, ale i cały ten niezwykle wrażliwy na dotyk narząd – wpływa to na moc odczuwalnej przyjemności. Zarówno małe jak i duże modele rozpieszczają łechtaczkę podmuchami powietrza, wykorzystując do tego fale dźwiękowe.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć