Clear filters
Dyskretna paczka

Dyskretna paczka

100%
anonimowości

Wibratory motylki - majtki z wibratorem

Sposobów na poprawienie relacji seksualnych z partnerem jest wiele, tak samo, jak sposobów na udaną zabawę erotyczną solo. Problem z orgazmem podczas stosunku seksualnego może doprowadzić do pogorszenia relacji w związku. Okazuje się jednak, że istnieje sposób, żeby temu zaradzić. Do zabaw solo i na rutynę w sypialni dobrze sprawdzą się  wibratorydildaWibrator motylek jest gadżetem, który z pewnością podkręci temperaturę w sypialni i doprowadzi do silnego, intensywnego orgazmu. 

Wibrujące stymulatory łechtaczki motylki to gwarancja mocnych doznań

Motylek wibrujący ma bardzo ważne zadanie, mianowicie ma on pobudzić kobiecą łechtaczkę i jej okolice. Motylek wibrator posiada dwa różne paski, które są bardzo komfortowe i pozwalają na precyzyjne jego ustawienie. Wibratory łechtaczkowe w kształcie motylka idealnie dopasowują się do ciała każdej kobiety, a ich mocne wibracje na pewno doprowadzą każdą wielbicielkę intensywnych doznań do błogiej ekstazy. Motylek wibrujący – stymulator sprawi, że będziesz mogła zapomnieć o samotnych wieczorach i zabawach przy użyciu jedynie swoich dłoni. Wibrujący motylek zabierze Cię w podróż wypełnioną uniesieniami i niezwykłymi doznaniami. Zastanawiasz się, czy możesz używać go do wspólnych igraszek erotycznych z partnerem lub partnerką? Oczywiście, że tak. Oddając wibrator motylek z penisem partnerowi i pozwalając mu nim sterować, możesz przygotować się na cudowny, intensywny orgazm. Twój partner lub partnerka na pewno oszaleje z podniecenia widząc, jak działa na Ciebie stymulator łechtaczki motylek. Wibrujący motylek ma pozytywne opinie, co jest zasługą jego funkcjonalności, a także wyjątkowo kobiecego charakteru – wszystkie wibrujące motylki są bardzo estetycznie wykonane.  Motylki wibrujące świetnie współgrają z żelami wodnymi, dzięki którym jeszcze mocniej można odczuwać ich działanie. Wibrujący motylek – stymulator zaprojektowany jest tak, by najsilniejsze wibracje trafiały w najczulsze punkty kobiecej łechtaczki. Motylek stymulator zostanie pokochany przez każdą kobietę, ale szczególnie docenią go Panie, które mają trudności w osiąganiu orgazmu. 

Bezprzewodowe wibratory motylki: nowy wymiar łechtaczkowych zabaw

Bezprzewodowy wibrator motylek jest niezwykle prosty w użyciu, możesz kontrolować rytm i poziom jego wibracji za pomocą pilota. Wibrator motylek bezprzewodowy jest zabawką, która pozwoli Ci na rozwinięcie skrzydeł podczas stymulacji stref erotycznych, a także na osiągnięcie niesamowitego orgazmu. Jak działa bezprzewodowy wibrator motylek? Zabawka ta zazwyczaj montowana jest na pasku – ten posiada regulację i doskonale trzyma się ciała. Dołączony jest do niego pilot, przy pomocy którego możesz kontrolować działanie tej erotycznej zabawki, a więc możesz używać tego wibratora bez dotykania go. Bezprzewodowy motylek stymulator posiada wiele poziomów wibracji, dzięki czemu bez trudu znajdziesz rytm odpowiedni dla siebie. Ty lub Twój partner przy pomocy pilota będziecie mogli zdecydować, czy wibracje mają być wolne i zmysłowe, czy szybkie i intensywne. Ten niepozorny, mały gadżet w postaci wibratora motylka będzie idealnie pasował do Twojej bielizny. Do stymulacji łechtaczki koniecznie wypróbuj także wibratory króliczki. Bogatą ofertę erotycznych gadżetów najlepszej jakości znajdziesz w sex shopie Veneria – zapoznaj się z naszymi propozycjami!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć