Dyskretna paczka

Dyskretna paczka

100%
anonimowości

Erotyczne maski i opaski na oczy

Seks nie jest tylko kontaktem fizycznym pomiędzy dwojgiem ludzi. Jest on także grą zmysłów. Gdy te rozpalone są do czerwoności, w sypialni dzieje się wówczas magia, prowadząca do orgazmu. Zmysł wzroku odgrywa niezwykle ważną rolę w łóżku. Używa się go po to, by móc rozkoszować się widokiem nagiego partnera lub partnerki. Maski erotyczne jednak powodują pewne ograniczenia. Prowadzi to do wyostrzenia zmysłu dotyku, słuchu, zapachu oraz smaku.

Erotyczne maski na twarz dla niego i dla niej – dzięki nim odkryjesz seks na nowo 

Maska erotyczna na twarz ogranicza zmysł wzroku, co sprawia, że wyostrza się praca innych. Da Ci to możliwość odkrycia seksu na nowo, poprzez skupianie się na pozostałych, dotąd pomijanych aspektach. Erotyczne maski i opaski na oczy są czymś, co wprowadzi do Twojej sypialni nieco tajemniczego, a zarazem zmysłowego nastroju. Maski dla dorosłych, tak jak inne zabawki do BDSM, doskonale sprawdzają się podczas namiętnego i pełnego wrażeń seksu, jak i gry wstępnej.

Seksowne skórzane maski dla dorosłych 

Skórzana maska na twarz, tak jak smycze BDSM, jest idealnym gadżetem do odgrywania ról w łóżku. Zdecyduj się na skórzaną, lateksową maskę, jeśli chcesz dodać nieco pikanterii w sypialni. Seks maska skórzana sprawi, że wniesiesz do waszego seksu odrobinę niegrzeczności. Erotyczna maska pozwoli, Tobie i Twojemu partnerowi na odkrycie nowych fantazji i pragnień. Satynowa maska erotyczna uczyni z Ciebie romantyczną, zmysłową i niezwykle seksowną kocicę. Jeśli lubisz, kiedy temperatura w Twojej sypialni rośnie, to erotyczna opaska na oczy lub skórzana sex maska może okazać się strzałem w dziesiątkę. Sex maski pozwolą Ci na uwodzenie, kuszenie i intrygowanie partnera. Czy tylko kobieta może założyć taki gadżet? Oczywiście, że nie! Sex maska dla niego uruchomi waszą wyobraźnię i z pewnością wznieci ogień w łóżku.

Opaska na oczy do sexu – nowy wymiar erotycznych doznań

Opaska erotyczna i kneble to duet gwarantujący mocne wrażenia, a jeśli ubierzesz ją wraz z seksowną bielizną, to nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie. Opaska erotyczna na oczy, może posiadać uszy, co sprawi, że wcielisz się w zmysłową królową sypialni, drapieżną kocicę lub też słodką myszkę – pobudzisz zmysły swojego partnera do granic możliwości. Seksowna opaska na oczy jest kuszącym dodatkiem, który na pewno wprowadzi do Twojej sypialni powiew nowości i świeżości. Erotyczne maski na twarz mają różne kształty, co sprawia, że znajdziesz idealną do swoich potrzeb i preferencji. Dominują czarne opaski, które pięknie łączą się z każdym kolorem bielizny. Kiedy tylko sex opaska znajdzie się na Twojej twarzy, to poczujesz się jak ktoś inny, staniesz się pewniejsza siebie, a Twoje fantazje i kreatywność zaczną płynąć swobodnie, zabierając Cię do krainy prawdziwej rozkoszy.

Lateksowe maski i opaski do BDSM

Akcesoria do BDSM to nie tylko baty, czy pejcze, to także zestawy do lewatywy i seksowne, lateksowe maski na twarz. Do mocnego seksu najlepiej jest wybrać maski lateksowe BDSM, dlatego że często nie wymagają one wiązania, co sprawia, że lepiej trzymają się podczas stosunku. Zakłada się je na całą głowę.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć