Dyskretna paczka

Dyskretna paczka

100%
anonimowości

Dilda i sztuczne członki z przyssawką

Dildo jest gadżetem erotycznym, który może mieć różny rozmiar, kształt i kolor. Zazwyczaj ma ono kształt sztucznego penisa. Najpopularniejsze dilda wykonane są ze szkła i silikonu medycznego.Dildamają być przede wszystkim bezpieczne, zapewniać wiele rozkoszy i frajdy, dlatego genialnym towarzyszem zabaw jest dildo z przyssawką. Dildo posiadające przyssawki jest idealne do użytku nie tylko dla osób samotnych, ale i dla par. Podwójne dildo z przyssawką to niesamowicie stymulujący gadżet dla kobiet i mężczyzn.

Dildo waginalne z przyssawką- daj się ponieść fantazji

Dildo waginalne z przyssawką to idealny gadżet dla kobiet, które pragną wejść na wyższy poziom naturalnych, erotycznych doznań. Zabawka ta daje możliwość przymocowania jej do dowolnej płaskiej i gładkiej powierzchni, np. do podłogi w łazience, do drzwi sypialni czy krawędzi łóżka. Można być także nieco bardziej niegrzecznym i przymocować dildo z przyssawką do lustra, co umożliwi niesamowitą zabawę ze swoim odbiciem przy pomocy tego gadżetu. Przyssawka dildo daje możliwość różnego ustawienia zabawki, a tym samym umożliwia eksperymentowanie z pozycjami- dzięki temu można przekonać się, która pozycja wiąże się z największą przyjemnością i doprowadza do orgazmu. Wibratory nieco różnią się od dildo- te nie mają opcji wibracji. Można więc umieścić je na podłodze, opuścić się do ulubionej pozycji lub wziąć je od tyłu i samodzielnie decydować o intensywności zabaw. Dildo z przyssawkami przymocowane do danej powierzchni pozostaje na swoim miejscu, więc można rozpocząć pracę bez używania rąk- jest to aspekt odróżniający dildo z przyssawkami od normalnego, które wymaga użycia dłoni własnych lub partnera. Przyssawka dildo może służyć jako uchwyt, który daje możliwość jeszcze większej kontroli nad tym gadżetem rozkoszy. Dildo waginalne z przyssawką to jeszcze więcej opcji i swobody ruchu, niż w przypadku zwykłej zabawki erotycznej.

Dildo analne z przyssawką- penetracja otworu analnego nigdy nie była bardziej przyjemna

Dildo analne z przyssawką jest gadżetem erotycznym przeznaczonym do penetracji otworu, zapewniając przy tym niepowtarzalne odczucia i moc rozkoszy. Dildo jest szczególnie realistycznym akcesorium i nie chodzi tu o wygląd, gdyż nie musi ono wcale wyglądać jak naturalny męski penis. Samo używanie takiego dildo jest bardzo naturalne. Dildo analne z przyssawką jest szczególnie lubiane przez mężczyzn, którym penetracja anusa przynosi wiele rozkoszy. Używanie dildo z przyssawką, które wykonane jest z silikonu medycznego, daje bardzo realistyczne wrażenie, podobne do seksu z partnerem. Jest ono także bardzo łatwe w dezynfekcji, gdyż silikon nadaje się do mycia w zmywarce. Penetracja anusa przy pomocy tego gadżetu jest nawet lepsza, mocniejsza. Używając tego dildo, można popuścić wodze fantazji i naśladować prawdziwy analny seks, a pełna kontrola nad penetracją, czyli panowanie nad głębokością i tempem, sprawia, że ten gadżet jest szczególnie ceniony przez miłośników penetracji odbytu. Seks analny z zabawkami erotycznymi jest propozycją dla kobiet i dla mężczyzn, niezależnie od tego, jaki posiadają status związku. Podczas wyboru odpowiedniego dildo do seksu analnego należy kierować się własnymi preferencjami i poziomem zaawansowania. Ciekawą propozycją do tego typu stosunku jest dildo szklane, które pozwala na zabawę z temperaturą. Szkło pozwala na łatwe czyszczenie zabawki przed i po użyciu.

Małe i duże sztuczne penisy z przyssawkami- każdy znajdzie swój ideał

Dużą popularnością cieszy się sztuczny penis z przyssawką, który wzorowany jest na prawdziwym męskim członku. Jest ono sztywne i sterczące, charakteryzuje się siecią podniecających żyłek i posiada główkę, które niemalże 1:1 odpowiada główce prawdziwej. Wybór jest ogromny, osoby ceniące sobie grubość, mogą zakupić grube dildo z przyssawką, dla entuzjastów większych penisów dostępne jest duże dildo z przyssawką, a dla początkujących i tych lubiących średnich rozmiarów członki, jest małe dildo z przyssawką. Elegancką propozycją sztucznego penisa jest dildo czarne, które swoim wyglądem zachęca do zabawy o każdej porze dnia i nocy. Jest ono świetną propozycją dla osób doceniających walory estetyczne. Dostępne są nawet warianty ze sztucznym wytryskiem. Czarne dildo z przyssawką doskonale sprawdzi się jako prezent.

Podwójne dildo z przyssawką to nowy wymiar seksualnej rozkoszy

Podwójna penetracja? Oczywiście, że jest ona osiągalna, a więc po co ograniczać się tylko do jednej, skoro można mieć dwie jednocześnie. Do nowego wymiaru seksualnej rozkoszy przenoszą podwójne dilda. Są to gadżety erotyczne zaprojektowane tak, by mogły stymulować jednocześnie odbyt i pochwę. Mogą one służyć do zabawy w parze lub w pojedynkę. Różne długości i średnice, realistyczne żołędzie i żyłki lub kulki na zakończeniu- to wszystko jest gwarancją przyjemnych doznań seksualnych. Przyssawka u podstawy zapewnia stabilność wkładania w każdej pozycji. Podwójne dilda z przyssawką, tak jak pozostałe, wykonane mogą być z różnego materiału. Zabawka ta musi być łatwa w myciu, ponieważ jej prawidłowa dezynfekcja jest kluczem do bezpiecznej zabawy.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć