Procedura zwrotu/wymiany

W przypadku chęci zwrotu produktu trzeba pamiętać, że nie może on być używany a w sytuacji zwrotu produktów higienicznych zgodnie z polskim prawem oryginalne opakowanie, folia zabezpieczająca i plomba nie mogą być naruszone ze względu na ochronę zdrowia przyszłego właściciela tego produktu. Produktu z uszkodzoną plombą/folią zabezpieczającą lub opakowaniem zostaną odesłane do nadawcy na jego koszt. by skutecznie dokonać zwrotu lub wymiany produktu postępuj zgodnie z poniższą instrukcją.

  1. W terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki wypełnij formularz znajdujący się w poniższym linku. W potwierdzeniu który otrzymasz na maila znajduje się uzupełniony protokół zwrotu, wydrukuj go.
    Zwróć/Wymień
  2. Spakuj produkt pamiętając o zabezpieczeniu go na czas transportu, produkt należy odesłać w oryginalnym opakowaniu spakowany w taki sam sposób jaki został dostarczony.
  3. Wyślij produkt na adres Cza-kam Kamil Czarnecki, ul. Poznańska 129/133 budynek C, 05-850 Ożarów Mazowiecki, tel:223001548. Zwrot odbywa się na koszt i odpowiedzialności za skuteczne doręczenie zamawiającego. Pamiętaj, że produkt należy odesłać w terminie do 14 dni od jego otrzymania. Nie odbieramy paczek za pobraniem.
Akceptuję regulamin sklepu internetowego

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Cza-kam Kamil Czarnecki Garnowo Duże 60, 06-420 Gołymin-Ośrodek, nr NIP: 566-194-67-97, nr REGON: 147029490 na potrzeby i w zakresie niezbędnym do korzystania przeze mnie z usług świadczonych przez SKLEP, w tym na przekazywanie moich danych osobowych podmiotom trzecim, przy pomocy których SKLEP świadczy usługi związane z zwrotem, wymianą oraz reklamacją produktów zakupionych w SKLEPIE

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć