Dyskretna paczka

Dyskretna paczka

100%
anonimowości

Kajdanki z futerkiem

Ciekawi Cię, jak urozmaicić rzeczy w sypialni za pomocą odrobiny dobrowolnej gry z mieszanką uległości? Sensualne kajdanki z futerkiem mogą „odblokować” zupełnie nowe scenariusze zabawy dla Ciebie i Twojego partnera – pod warunkiem, że masz odpowiednie kajdandki. Na rynku dostępnych jest wiele modeli kajdanek - metalowe, materiałowe, skórzane i takie pokrytem futerkiem. Te ostatnie są świetną opcją, ponieważ przypominają prawdziwe kajdanki, nie dają za wiele przestrzeni na ruchy, lecz jednocześnie są komfortowe i wygodne. Są bezpieczne w użyciu, ale dodają szczyptę pikanterii i adrenaliny do sypialni. 

Kajdanki policyjne z futerkiem

Jeśli lubicie zabawy w odgrywanie ról to kajdanki policyjne z futerkiem są czymś co warto spróbować. To Wasza fantazja będzie pisała najlepsze scenariusze. Po złapaniu "przestępcy" w trakcie przesłuchania, gdy jest unieruchomiony poprzez seksowne kajdanki może zadziać się już wiele, wiele rzeczy. Czy podejrzany będzie miał zapięte ręce za plecami, a może przypięte do ramy łóżka lub też do drążka wiszącego na ścianie? To tylko kwestia kreatywności. 

Różowe kajdanki z futerkiem

Kto nie lubi tracić lub przejmować kontroli od czasu do czasu? Może jesteś już doświadczony w zabawach typu bdsm, a może jesteś miłośnikiem barziej waniliowych przyjemności, który chce dodać trochę smaku swojemu życiu seksualnemu. Tak czy inaczej, znalezienie pary kajdanek z futrem, które pozwolą Ci bezpiecznie odkrywać inne doznania i emocje poprzez wiązanie, jest niezbędne do dopełnienia kolekcji zabawek erotycznych. Różowe kajdanki z futerkiem nie kojarzą się z brutalnością czy też niczym nieprzyjemnym. I bardzo dobrze, ponieważ w łóżku chodzi o zabawę i pozytywne odczucia. Dodatkowym atutem może być fakt, że w niektórych przypadkach takie kajdanki będą pasować do outfitu zniewolonej osoby. 

Kajdanki z futerkiem czerwone

Niezależnie od tego jakie kajdanki z puszkiem wybierzesz, pamiętaj o podstawach. Ważne jest, aby zawsze być bardzo uważnym podczas zabawy z ograniczeniami czy to kajdankami, wiązaniami czy też kneblowaniem. Niezależnie od tego, czy to Twój pierwszy raz, czy masz już spore doświadczenie - bezpieczeństwo przede wszystkim! Upewnij się, że wszystko jest wygodne (zwłaszcza podczas zabawy zabawkami po raz pierwszy!) i pamiętaj o krążeniu i wszelkim nacisku, który może być wywierany na różne obszary. Upewnij się, że ustaliliście bezpieczne słowo kończące zabawę lub sygnał ręczny, jeśli jedno z was nie jest w stanie mówić. A co najważniejsze, upewnij się, że jesteś przygotowany do rozmowy przed i po zabawie, aby sprawdzić uczucia i stan wewnętrzny. 

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć